reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

No to musimy jeszcze poczekać, ale dziękuję za wyjaśnienie, bo mężuś bardzo chce synka i już się lekko podłamał, że znowu to ja będę miała rację 😂
 
reklama
Administrację
@Mama2012/2020 ile razy robię naleśniki to mówię że to już ostatni raz. Tak mnie wkurza że to się tak długo i mozolnie robi
A twoje pysznie wyglądają
Takie ciemne.. z razowej mąki?


@Rudaa94 a co studiujesz?

@maryliese współczuję moja przyniosła 2 tyg temu grypę, u niej trwało 2 dni a jak mnie rozłożyło to cały tydzień nie wiedziałam gdzie jestem:( najgorsze że to akurat teraz jak robiłam test, trochę się boje ze ma to wpływ na zarodek i że z nim jest coś nie tak przez to

@Peony kurcze a mi się zawsze wydawało że dodatki i premię się nie liczą.
Dałabym sobie za to łapy uciąć [emoji51]
 
Zalatwilismy dzis ciezszy temat :) czyli rozmowa z moimi rodzicami , ale nie bylo tak zle :) nawet sami sie domyslali :) wrocilam do domu właśnie i padam na ryjek ...
 
Laski, coś mnie podkusilo i kupiłam dziś test idąc do kina. Wróciłam i go zrobiłam i kreseczka jest bardzo bardzo słaba a test o czułości 10 ☹️ 5.02 beta wynosiła 93.44 a dziś ten test... Coś jest nie tak 😭 zaczął mnie boleć brzuch. Boję się, że za chwilę zacznę krwawic 😭😭😭
 

Załączniki

  • IMG_20200208_220700.jpg
    IMG_20200208_220700.jpg
    126,8 KB · Wyświetleń: 113
Laski, coś mnie podkusilo i kupiłam dziś test idąc do kina. Wróciłam i go zrobiłam i kreseczka jest bardzo bardzo słaba a test o czułości 10 ☹ 5.02 beta wynosiła 93.44 a dziś ten test... Coś jest nie tak 😭 zaczął mnie boleć brzuch. Boję się, że za chwilę zacznę krwawic 😭😭😭
Spokojnie... dużo jest w głowie. Zrobiłaś test wieczorem więc poziom bety jest mniejszy. Gdybyś zrobiła go rano, kreska pewnie byłaby grubsza 🙂 Najlepsze co możesz zrobić, to wypij melisę, puść 3 cześć Bridget Jones i staraj się wyluzować 😉
 
Spokojnie...
Poziom hcg i rano najwyższy . Więc teraz tym testem się nie przejmuj [emoji6]

Laski, coś mnie podkusilo i kupiłam dziś test idąc do kina. Wróciłam i go zrobiłam i kreseczka jest bardzo bardzo słaba a test o czułości 10 [emoji3525] 5.02 beta wynosiła 93.44 a dziś ten test... Coś jest nie tak [emoji24] zaczął mnie boleć brzuch. Boję się, że za chwilę zacznę krwawic [emoji24][emoji24][emoji24]
Ja też sobie kupiłam test, głupia [emoji1787]
Widziałam pecherzyk Ale ten lekarz zasila we mnie tyle nie pokoju że wolę sprawdzić .
A jak wyjdą dwie piękne kreski to zrobię sobie zdjęcie na pamiątkę. Do tych łączonych co kobiety robią [emoji6]
Zawsze jakieś wytłumaczenie dla własnych fanaberi [emoji1787]
 
reklama
Hej,
Ja też nieśmiało do Was dołączam i proszę o dopisanie do listy :) pierwsza ciąża i to w dodatku przy endometriozie z macicą w zrostach dlatego mega się stresuję, ale staram się być dobrej myśli..

Ostatnia miesiączka 04.01
Wiek 28l
Beta z 04.02 - 217
Beta z 06.02 - 596... i powtórka w poniedziałek dla świętego spokoju 👌
Termin wyliczony w appce na 10.10, a pierwsza wizyta u gina 11.02 :)
 
Do góry