reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
U mnie piecze się kurczak i wzięłam się za sprzątanie, bo w końcu po wielu dniach poczułam się lepiej, oby mi nie przeszło ;)
 
U mnie pomidorowa i nalesniki, ale ja jeszcze nie mam smakow, czekam az mnie od kawy odrzuci...bo to standard, narazie cierpie na sennosc w dzien :/
 
Ja sie wlasnie u tesciow najadlam i jestem gotowa isc spac. Inne powietrze niz w mieście i od razu padam na twarz
 
Ja się zaczynam martwic bo kurde czuje się od kilku dni z a dobrze, WGL nie jak w ciąży. Tylko troszkę bardziej senna jestem Ale bez przesady, brzuch już rzadko boli, cycki jakby też delikatniej. Są wielkie i nabrzmiale Ale bolą trochę zelzaly bo miałam tak że nie mogłam się wgl dotknąć. Niech już będzie ten 18, bo zwariuje. Nie wiem czy wszystko ok.
 
Ja się zaczynam martwic bo kurde czuje się od kilku dni z a dobrze, WGL nie jak w ciąży. Tylko troszkę bardziej senna jestem Ale bez przesady, brzuch już rzadko boli, cycki jakby też delikatniej. Są wielkie i nabrzmiale Ale bolą trochę zelzaly bo miałam tak że nie mogłam się wgl dotknąć. Niech już będzie ten 18, bo zwariuje. Nie wiem czy wszystko ok.
Masz juz wielkie i nabrzmiale piersi? Ja nie czuje nic procz sennosci ;) spokojnie.
W poprzedniej ciazy mialam jak Ty,jakies objawy, a nagle drugi miesiac i zaczelam czuc sie dobrze, ale to trwalo moze tydzien...potem jak mnie zlapaly wmdlosci i reflux to oj.... kazda ciaza inna :) ale np piersi zaczely bolec i rosnac w polowie ciazy, jak nie lepiej ;)
 
reklama
Ja na codzień mam dość duże piersi więc dużej różnicy nie ma. Ale są nabrzmiale i pełne [emoji4] a nie czuje właśnie nic prócz nich, brzuch mało co boli, rzadko, jedynie nogi rwa. Dziwne trochę. Dziś jest 5t4d. Chyba że wszystko jeszcze przede mną...
Masz juz wielkie i nabrzmiale piersi? Ja nie czuje nic procz sennosci ;) spokojnie.
W poprzedniej ciazy mialam jak Ty,jakies objawy, a nagle drugi miesiac i zaczelam czuc sie dobrze, ale to trwalo moze tydzien...potem jak mnie zlapaly wmdlosci i reflux to oj.... kazda ciaza inna :) ale np piersi zaczely bolec i rosnac w polowie ciazy, jak nie lepiej ;)
 
Do góry