reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

Cześć dziewczyny :) witam sie niesmialo, 3 dni temu test wyszedl pozytywny, termin obliczylam sobie sama na 13 października :) w domu na stanie 4 dzieci, w tym najmlodsza corka 14 miesiecy :)chcialam dzidziusia, ale nie sadzilam ze uda sie za pierwszym razem :D
Miło mi do was dołączyć, jestem Sabina i mam 34lata. Zaraz poczytam watki :)
 
reklama
Witamy ;)
Cześć dziewczyny :) witam sie niesmialo, 3 dni temu test wyszedl pozytywny, termin obliczylam sobie sama na 13 października :) w domu na stanie 4 dzieci, w tym najmlodsza corka 14 miesiecy :)chcialam dzidziusia, ale nie sadzilam ze uda sie za pierwszym razem :D
Miło mi do was dołączyć, jestem Sabina i mam 34lata. Zaraz poczytam watki :)
 
Cześć dziewczyny :) witam sie niesmialo, 3 dni temu test wyszedl pozytywny, termin obliczylam sobie sama na 13 października :) w domu na stanie 4 dzieci, w tym najmlodsza corka 14 miesiecy :)chcialam dzidziusia, ale nie sadzilam ze uda sie za pierwszym razem :D
Miło mi do was dołączyć, jestem Sabina i mam 34lata. Zaraz poczytam watki :)
Ładna gromadka :)
W jakim wieku pozostałe dzieci?
Ciekawe jak zareagują na wieści :)
 
Współczuję nocnych przeżyć, oby były jednorazowe. Podrażnienie gardła powinno samo minąć ;) o ile nie dołożysz drugiej porcji kwasu zaraz hehe trzymaj się kobitko ;*
No to pierwsze wymiotowanie zaliczyłam, nie spałam cała noc od 4-5 mnie mdlilo a rano poszło - sam kwas [emoji1785][emoji1785] wybaczcie za dosadność. Teraz mam podrażnione gardło i nie wiem co z nim zrobić [emoji27]
 
Ja dzisiaj nie robie obiadu [emoji4] Mam labe. Duzo jrdzonka zostalo mi od wczoraj takze trzeba zjesc co jest [emoji4] Po południu biorę moje baby i będziemy do kina, ciekawa jestem tego filmu Blanki, bo pierwsza rzecz książki przeczytałam i chce porównać [emoji23][emoji23]
 
Hej ja jestem na etapie gotowania rosołu bo mlody dzis wraca od taty, a luby wyjeżdża na to szkolenie wiec obiad co najmniej na 2 dni bedzie, a że moj młody sam chodzi do szkoly sam wraca sam do mojego powrotu odrabia lekacje to rosół idealny bo potrafi sobie podgrzac... a w zwiazku z tym, że wyjezdza to pakowanie ogarnianie.. w chwilach przerwy lukam co sie tu dzieje... niestety rosół smakuje pysznie ale mi mega śmierdzi
 
reklama
Do góry