reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Laski, coś mnie podkusilo i kupiłam dziś test idąc do kina. Wróciłam i go zrobiłam i kreseczka jest bardzo bardzo słaba a test o czułości 10 ☹ 5.02 beta wynosiła 93.44 a dziś ten test... Coś jest nie tak 😭 zaczął mnie boleć brzuch. Boję się, że za chwilę zacznę krwawic 😭😭😭
Spróbuj innego testu, mi też na różnych raz było widać kreskę, a raz nie. I powtórz koniecznie betę :)
 
reklama
Laski, coś mnie podkusilo i kupiłam dziś test idąc do kina. Wróciłam i go zrobiłam i kreseczka jest bardzo bardzo słaba a test o czułości 10 ☹️ 5.02 beta wynosiła 93.44 a dziś ten test... Coś jest nie tak 😭 zaczął mnie boleć brzuch. Boję się, że za chwilę zacznę krwawic 😭😭😭
Brzuch pewnie rozbolal Cię bo się zdenerwowalas....spokojnie
 
Laski, coś mnie podkusilo i kupiłam dziś test idąc do kina. Wróciłam i go zrobiłam i kreseczka jest bardzo bardzo słaba a test o czułości 10 ☹ 5.02 beta wynosiła 93.44 a dziś ten test... Coś jest nie tak 😭 zaczął mnie boleć brzuch. Boję się, że za chwilę zacznę krwawic 😭😭😭
Może to jakiś felerny test?? Zobacz że nawet kontrolna jest blada.. Mi pierwszy "porządny" chińczyk wyszedł z rana jak miałam betę ponad 300, albo i więcej ;) A ta czułość to może być taka picu.. Na pewno wszystko będzie dobrze..
 
Hej,
Ja też nieśmiało do Was dołączam i proszę o dopisanie do listy :) pierwsza ciąża i to w dodatku przy endometriozie z macicą w zrostach dlatego mega się stresuję, ale staram się być dobrej myśli..

Ostatnia miesiączka 04.01
Wiek 28l
Beta z 04.02 - 217
Beta z 06.02 - 596... i powtórka w poniedziałek dla świętego spokoju [emoji108]
Termin wyliczony w appce na 10.10, a pierwsza wizyta u gina 11.02 :)
Witaj. Piękna beta[emoji7][emoji7]
 
Laski, coś mnie podkusilo i kupiłam dziś test idąc do kina. Wróciłam i go zrobiłam i kreseczka jest bardzo bardzo słaba a test o czułości 10 [emoji3525] 5.02 beta wynosiła 93.44 a dziś ten test... Coś jest nie tak [emoji24] zaczął mnie boleć brzuch. Boję się, że za chwilę zacznę krwawic [emoji24][emoji24][emoji24]
Na spokojnie.
 
Laski, coś mnie podkusilo i kupiłam dziś test idąc do kina. Wróciłam i go zrobiłam i kreseczka jest bardzo bardzo słaba a test o czułości 10 ☹ 5.02 beta wynosiła 93.44 a dziś ten test... Coś jest nie tak 😭 zaczął mnie boleć brzuch. Boję się, że za chwilę zacznę krwawic 😭😭😭
Nie panikuj. Verona też tak miała to tylko test wierz becie nie im!
 
Nie ma co robic takich zwyklakow bo to szkoda nerwow. Mi ladny wyszedl dopiero kilka dni po becie powyzej 1600 wiec na luzie :) nie ma co sie stresowac :) te testy są o kant dupy....
 
Ostatnia edycja:
Nie ma co robic takich zwyklakow bo to szkoda nerwow. Mi ladny wyszedl dopiero kilka dni po becie powyzej 1600 wiec na luzie :) nie ma co sie stresowac :) te testy są o kant dupy....
Tu widac jak wyszedl
20200206_122513.jpeg
 
reklama
To u mnie zawsze szybko 2 kreski się pojawiały właściwie od razu nie czekałam nigdy magicznych 3 min i zazwyczaj jeszcze dzień przed okresem.(tylko teraz wyjątek bo 2 dni po robiłam)
Więc jak dla mnie jak najbardziej są miarodajne nigdy na żadnej becie nie musiałam być dzięki temu:)


No ale co do tej słabszej kreski to nie panikowała bym
Patrz że masz dużo zmiennych, była inna pora dnia i inny test a to dużo
 
Do góry