reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny, nawet nie wiecie jak ja Wam zazdroszczę aktywności w ciąży ☺!!!! Tak strasznie chciałabym móc być aktywna i wszystko robić.. A tu jak zaczyna się robić spokojniej, to znowu plamienia i znowu stres i oszczędzanie się.. Liczę, że niebawem przejdzie i będę w końcu w pełnym spokoju cieszyć się ciąża ☺ W końcu jeszcze tydzień i będzie zaczynał się ten "bezpieczny" czas ☺
Trzymam kciuki! :)

Od kiedy miałaś plamienia? Znasz przyczynę? Jak wygląda teraz sytuacja? Co bierzesz?

Co prawda nie miałam plamien. Jednorazowo sporo ciemnej krwi, a potem parę dni brudzenie, jest już znacznie lepiej, biorę duphaston. Krew miałam 9.03. Od 5 dni jest znaczna poprawa. Też głównie leżę. Nie jest to dla mnie łatwe, ale to w tej sytuacji mało istotne.
 
Myślę, że te terminy to i tak są trochę orientacyjne i wszystko zależy co się dzieje pod koniec ciąży.Jesli poród następuje sam to to wogóle znaczenia nie ma tak na prawdę.Ja akurat pisze z własnego doświadczenia bo miałam rozbieżność 9 dni między om a terminem z prenatalnych,nie miałam terminu z wcześniejszego usg i mimo że byłam tydzień po terminie oni chcieli czekać jeszcze tydzień do terminu z prenatalnych właśnie.
No do tych terminów będą się odnosić lekarze i je będą brać pod uwagę w przypadku decyzji o rozwiązaniu ciąży czy wcześniej czy z przenoszenia.
To co się będzie działo pod koniec to już od wielu czynników będzie zależało
 
Tak, podobno jest ciężkim stanie... ogólnie dlatego boję się gdziekolwiek teraz chodzi, do lekarzy, bo cholera wie gdzie się szlajali[emoji2356][emoji2368][emoji37]
Patrzcie to... czytam i nie wierzę
 
@Rudaa94 słyszałaś co się stało w Bialopolu koło Chełma ? Zamknęli cała wieś bo koronawirusa rozniósł tam jakiś ksiądz teraz umarł i zarażony jest jeszcze kościelny czy organista i jest w ciężkim stanie. Odrazaja teraz kościół i ogólnie mega kwarantanna tam
 
reklama
Do góry