reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Też czytałam że trzeba być ostrożnym bo uszczelnia naczyniakrwionośne i może być gorszy przepływ przwz łożysko. Ale to takie ogólne na necie znalazłam, nie konkretny artykuł.
To nam mówili, że o ile normalnie się jej nie da przedawkować, bo po prostu nadmiar jest usuwany z moczem, to w ciąży się może kumulować i przez to szkodzić, ale czy to aktualna wiedza, to niestety nie sprawdzałam ;)
 
Czesc dziewczynki, dawno mnie nie bylo, ale zamykam sprawy w pracy. Mialam jakies 30 stron zaleglosci- nadrobilam. Zlory medal poprosze.

Jestem po wizycie u mojego lekarza w Medicover, dostalam skiero na te wszystkie pierwsze podstawowe badania, lece jutro rano. Kaszojadek ma juz 1.06cm, zrobil doktorek szybki podglad 😉



Wlasnie juz jestem ustawiona do super speca na to dokladne usg z testem PAPPA. Nie ma specjalnych wskazan, ale mam to w pakiecie ciazowym, to robie.



Mam niestety na frytki z maczka. Krakersy. Pizze. Tosty etc 😁 troche sie opieram, troche nie.

W czwartek lece do mokago lekarza prywatnego. Niech potaierdzi ze wszystko ok ❤

Od piatku nie ma mnie w pracy, ale i mnie dopadlo zmeczenie. Takie do przezycia, ale po co tak zyc, jak mozna isc spac 😋 troche nudnosci, bez wiekszych szalenstw.

Brzuch ktey sie pojawil to nie Kaszojad, to raczej frytki 😉
Narobiłaś mi smaka na frytki ...😛
 
Jest 21:20 a ja idę spać. Dzisiaj moje dzieci i jedno i drugie mnie wykończyło. Starszej wychodzą trójki i jest tak marudna, że dziś słyszałam jeden wielki jęk, a to w brzuchu sprawia że jestem potwornie zmęczona. Także oby jutro było lepsze. Dobranoc [emoji99]
 
Dopiero na dupke usiadlam :)
2.9 cm
Puls 164
Terminy sie pokrywaja


Zrobiona cytologia bo tego nie zalatwilam.
Ogolnie mam nadzerke ktora wlasnie mi plami ale nie ma paniki bo o niej wiem :)

Dziecię szatan :) tanczylo sobie macarene (no bo ja slodyczoholik jestem) i nie myslalo o współpracy zeby dac sie zmierzyć.

Ogolnie wszystko prawidlowo :)

20200310_211031.jpeg
20200310_211023.jpeg
 
reklama
Swoją drogą dziś koleżanka mi napisała, że w Chinach badają wlewy z wit c u osób z koronawirusem i są świetne wyniki. Ciekawe.
 
Do góry