reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Jesteś mega pozytywną babką :) bardzo lubię cię czytać :)
Kurde laski, moja 7 i mam jedno dziecko, więc jeśli Was to pocieszy, to naprawdę nie tak źle u Was jeszcze [emoji6] [emoji123] Do menopauzy jesteśmy w grze i trzymam mocno kciuki [emoji16] Ja powiem Wam szczerze, że przy każdym badaniu u nowego lekarza, czy położnej, to jak odpowiadam na pytanie która to ciąża, to zawsze jest jakiś "jęk" pocieszenie/zdziwienia/smutku, ale już się przyzwyczaiłam [emoji6]
 
@sówka91 pisałaś, ze bierzesz kelp, a kojarzę, że jesteś farmeceutką (mam nadzieję, że nie pomyliłam). Ja mam właśnie taki problem, że biorę wszystko oddzielnie, jodidu nie ma, a mnóstwo osób mi mówiło, żeby nie brać kelpu w ciąży, a znów polecało jodadrop. Co o tym myślisz?
 
reklama
Do góry