reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

nie wiem co napisać zeby nie bylo że znowu złe wieści na forum.... ogólnie nie dowiedzialam sie nic więcej, ciaza jest wg usg 7tc, serduszko 160 uderzeń wiec super... i tyle dobrego

ta gorsza sprawa to to ze w macicy obok dzidzi jest coś?? i żaden z lekarzy nie wie co to? może krwiak ale ponoć tak krwiak nie wygląda... może cos po drugim pecherzyku? (może jakis mięśniak?) muszę obserwować co sie będzie działo czy sie to wchłonie czy będzie sie rozrastać i czy w zwiazku z tym dzidzia będzie sie prawidlowo rozwijać czy będzie to mialo wplyw na dalsze losy mojej ciąży.. nie wiem co myslec i nie wiem do jakiego specjalisty sie udać... napewno pojde jeszcze na usg prywarnie za tydzień i za dwa zeby obserwować.. a to co moj lekarz powiedział to oszczędzę tutaj na forum bo nie wiem jak mógl mi tak powiedzieć..

ide spać bo tylko wtedy nie myślę ale trzeba byc dobrej myśli [emoji57]

Aniu mam nadzieję że na kolejnej wizycie już nie będzie śladu po tym czymś koło dzidzi ! [emoji110][emoji110] Dobrze że dzidzi bije pięknie serduszko <3
 
reklama
Też byłam dzisiaj na badaniach na czczo! Ledwo wytrzymałam hahaha [emoji23][emoji23][emoji23] Tak zaiwanialam do piekarni po chociaż sucha bułkę że bym sobie nogi polamala [emoji23][emoji23][emoji23]
A ja byłam dziś na badaniach na czczo i nie zwymiotowalam! To jest dopiero sukces :D jak wiecie mało się udzielam to też nie czytam wszystkiego, ale jestem raczej wyluzowanym typem i wiadomo, że z tyłu głowy mam, że wszystko się może zdarzyć ale no kurcze w życiu też się wszystko może zdarzyć. Także pisanie w głowie czarnych scenariuszy jest nie dla mnie. Przejmowanie się każdym ukłuciem w brzuchu też nie. Ale może dlatego, że druga ciąża, nie wiem :) życzę wszystkim spokoju i uśmiechu :)
 
Hej :)



Mam nadzieję że za te 10 dni okaże się że wszystko jest w porządku i się zgadza, skoro owu była później to takie przesunięcia są jak najbardziej możliwe [emoji8]


Czy nowe osoby też mają szansę się tam przenieść z Wami czy tylko te które dużo piszą? :D bo przyznam że nadrabiam jedynie wieczorami więc i dużo nie pisze na bieżąco [emoji14] ale chciałabym dalej z Wami być i się wspierać [emoji3526]
Wszystkie chętne mamuśki będą mogły dołączyć :)
 
mój lekarz stwierdził ze jezeli inny uzna ze to cos zlego to da mi skierowanie do szpitala na zabieg... konował jeden...

ten drugi zalecil tylko obserwacje i powiedział ze mode brac luteine 2x dziennie ze to nie zaszkodzi... eiec chyba kupoe i będę brać...

nie mam wogole żadnego doświadczenia z lekami bo ja to nigdy nic nie biorę.. bedzie dobrze :)

a tym wszystkim dziewczynom którym ostatnio puściły nerwy proponuje spacer i reset :) wracajcie do nas i zacznijcie od nowa bez zbędnych spin..
Ja obok dziecka mam ślad po pękniętym naczynku i gdyby nie to, że miałam plamienie to też pewnie by lekarz się zastanawiał co to. Masz super tętno, to dobrze rokuje. A lekarz dał Ci jakieś zalecenia?
 
mój lekarz stwierdził ze jezeli inny uzna ze to cos zlego to da mi skierowanie do szpitala na zabieg... konował jeden...

ten drugi zalecil tylko obserwacje i powiedział ze mode brac luteine 2x dziennie ze to nie zaszkodzi... eiec chyba kupoe i będę brać...

nie mam wogole żadnego doświadczenia z lekami bo ja to nigdy nic nie biorę.. bedzie dobrze :)

a tym wszystkim dziewczynom którym ostatnio puściły nerwy proponuje spacer i reset :) wracajcie do nas i zacznijcie od nowa bez zbędnych spin..
A dostałaś receptę na luteinę?
 
reklama
Do góry