reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

5km? No to zaszalałaś 🙂
Zazdroszczę tych ferii ☺️
Ale widocznie jeszcze dalej trzeba się pooszczędzać 😉
Iby kolejne tygodnie byly łagodniejsze 🙂
No właśnie nie chce z siebie robić niepełnosprawnej i jak szliśmy w pierwszą stronę, to czułam się świetnie, a w połowie drogi powrotnej już wysiadłam 🙈😁 Ale za to teraz rodzinka gra w planszowki, a ja odpoczywam w łóżeczku 😁 No i wiecie co zauważyłam? Że w domku codziennie praktycznie mdłości/wymioty, a tu jestem zajęta całe dnie i czuję się świetnie - nie jest mi niedobrze, więc samo "niemyślenie" pomaga 😉
 
reklama
5 km wow, zmęczona i szczęśliwa? Udanego wypoczynku :)
Cieszę się, że nie pojechaliśmy do Włoch, bo tam bym się jednak troszkę bała, a tak to można ładować akumulatory 💪☺️ No i urlop z dziadkami to jest to, będziemy powtarzać częściej, bo jednak jak jeździmy tylko w trójkę, to nie ma wytchnienia 🙈😁
 
Mamuśki bliźniakowe, prześlijcie jakieś przepisy na te podwójne Skarby 😍 Ja tak liczę, że może jeszcze kiedyś się trafi, bo na pewno będziemy się starać o trojeczke (ale jakbym dostała w prezencie zamiast 3, to 4, też bym była szczęśliwa) 😁♥️ Chociaż poczekam z porodem drugiego do snucia tych odległych planów 🙈
 
oj niełatwe, niełatwe. Szczególnie, że to 5 ciąża. 2 zakończone szczęśliwie...
Moja 4....... dziecko mam jedno więc rozumiem bardzo dobrze .... Usg tak wcześnie to właśnie trochę bez sensu bo za tydzień może byc wszystko super ..... A opanować głowę w tym czasie jest to wyczyn
 
Moja 4....... dziecko mam jedno więc rozumiem bardzo dobrze .... Usg tak wcześnie to właśnie trochę bez sensu bo za tydzień może byc wszystko super ..... A opanować głowę w tym czasie jest to wyczyn
Kurde laski, moja 7 i mam jedno dziecko, więc jeśli Was to pocieszy, to naprawdę nie tak źle u Was jeszcze 😉 💪 Do menopauzy jesteśmy w grze i trzymam mocno kciuki 😁 Ja powiem Wam szczerze, że przy każdym badaniu u nowego lekarza, czy położnej, to jak odpowiadam na pytanie która to ciąża, to zawsze jest jakiś "jęk" pocieszenie/zdziwienia/smutku, ale już się przyzwyczaiłam 😉
 
Mamuśki bliźniakowe, prześlijcie jakieś przepisy na te podwójne Skarby [emoji7] Ja tak liczę, że może jeszcze kiedyś się trafi, bo na pewno będziemy się starać o trojeczke (ale jakbym dostała w prezencie zamiast 3, to 4, też bym była szczęśliwa) [emoji16][emoji3531] Chociaż poczekam z porodem drugiego do snucia tych odległych planów [emoji85]
Tam gdzieś wyżej w moich postach jest:)
:D
 
Kurde laski, moja 7 i mam jedno dziecko, więc jeśli Was to pocieszy, to naprawdę nie tak źle u Was jeszcze 😉 💪 Do menopauzy jesteśmy w grze i trzymam mocno kciuki 😁 Ja powiem Wam szczerze, że przy każdym badaniu u nowego lekarza, czy położnej, to jak odpowiadam na pytanie która to ciąża, to zawsze jest jakiś "jęk" pocieszenie/zdziwienia/smutku, ale już się przyzwyczaiłam 😉
Hiiii no ja też jakam się przy odpowiedzi na to pytanie
 
reklama
Do góry