reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

Ja tez mam mega "żywe " sny których się nawet boje. Budzę się w nocy 3raxy i czasami dziwie nawet 40min .
Jutro mam wizytę ale o 21 wieczorem (polskiego czasu 22) ginekolog przyjmuje w niedziele tylko prywatnie . I już się stresuje myślę i w ogóle a tu cały dzień jutro jeszcze musze czekać bo wizyta tak prawie przed spaniem. Jutro 4+5 ale lekki stres jest czy dobrze się zagniezdzilo i czy w ogóle tam jest czy wszystko ok . Takiego stresu nie miałam w 1szej ciąży ale to moja 3cia i czekamy w końcu na to 1sze dzieciątko. Wydaje mi się ze stresa będę mieć do samego końca a jak się urodzi w ogóle to będę sprawdzać co chwile czy oddycha. Bo ze mnie taki nerwus jest .
 
reklama
ja mialam wrześniową i nie kupowałam nic, dostałam jakues spodnie ale so konca xiaxy byly mi za duże i sie zsówaly, latem chodzilam w sukienkach - mega wygodnie nic nie cisnęło i nie gniotło.. troche mnie przeraża ze juz Wam brzuszki urosly tak ze spodnie za male?? ale każdy ma inna budowę wiadomo... mi się ostatnio mala oponka zrobiła wiec jak brzuch wyskoczy to będzie pewnie widać... mam pare za duzych legginsow więc damy radę;)
Ja miałam październikową ciażę i miałam jedne spodnie ciążowe, jedne leginsy po domu i drugie na wyjścia i też to była moja cała garderoba [emoji16][emoji85] Ale jakby było w porządku to na pewno sobie tym razem bardziej poszaleje [emoji6]
 
Chcecie ciążowe ubrania kupować?
Miałam ciążę wrześniowa i nie miałam ani jednego:) da się normalnie bez ciążowych ubrań przeżyć.

o_O

Miałam ciążę marcową i żałuję, że tak późno kupiłam sobie dżinsy z pasem ciążowym i koszulki zakrywające cały brzuszek - takie od razu specjalne do karmienia. Też chciałam sobie poradzić zupełnie bez tego, ale rety jakie to ułatwienie! I wcale nie trzeba mieć dużo. My z siostrą na zmianę zachodziłyśmy w ciążę, więc trochę tych rzeczy teraz jest, ja się nawet cieszę, że teraz moja kolej, bo one są dobrej jakości i ładne. A potem jeszcze moja druga siostra z nich skorzysta, jak jej się uda zajść. (Wszystkie mamy podobną budowę ciała) Nawet jakbyście chciały sprzedać takie rzeczy to one nie tracą na wartości jak zwykłe ciuchy.
 
Hey dziewczynki, u mnie chyba pojawiają się mdłości, wszystko co lubiłam jest do bani, zero ochoty na cokolwiek. A żeby dwa dni pod rząd zjeść to samo- niewykonalne. W nocy podchodziło mi do gardła ale nie poszłam wymiotować. Mam jeszcze trudności z oddychaniem, biorę głębokie wdechy i nie mogę porządnie odetchnąć sobie [emoji53]
U mnie to samo. Obudziłam się w nocy i wszystko mi do gardła zaczelo podchodzic. Już nie mogłam zasnąć do rana.
 
Istnieją. Chociaż nie są jak kiedyś były, bo materiał gowniany Ale są! [emoji23][emoji23][emoji23] Chociaz jak człowiek się wygląda hahaha [emoji23][emoji23][emoji23]
Kurczę a ja w zwykłych ocieplanych legginsach codziennie, zupełnie zapomniałam, że jeszcze jegginsy istnieją! :)
 
O właśnie ja jakieś T-shirty muszę kupić bo wszytsko mam obcisle... byłam w H&m i były tylko takie spodnie z brzuchem,więc na nie za wcześnie. A takich na gumce nie było [emoji2955] Więc wzięłam w Hause te co były [emoji4]
Veronka spróbuj w H&M tam mają fajne legginsy ciążowe z taką fajna gumką i nie są drogie 40zl fajne mają koszulki ciążowe takie niby zwykle ale bawełniane i na brzuszek więcej miejsca .
Ja tez musze iść po wizycie tej serduszkowej jak będzie ok to musze kupić z 5x koszulek i 2x legginsy i 1x dżinsy miękkie i musze sobie jakąś bieliznę kupić a zwłaszcza majty dużo z 10par bo ja mam wszystkie XS i juz mi gumkę odbijają na brzuchu a nie chce ściskac.
 
reklama
Ja jednak nie pojechalam.. piernicze... wystarczyl mi spacer po leroy bo maz chcial cos dokupic i po spodnie... tak mi sie w glowie kreci ze ledwo stoje... a jeszcze dojechac... nie nie nie.... ide zaraz spac, on niech sobie blaty i zlewy kreci... mi dzie wystarczy [emoji23]
Ja dziś okropny ból głowy... wstałam z nim... aż mdli...
 
Do góry