reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

No nie kazdy ma super figure niestety :) mi sie zadne jeansy nawet te ktore byly luzne nie zapinaja wiec niestety ale zakupy nieuniknione. O ile bede sie miescic w zwykle rzeczy (o ile sie rozmiarowka nie skonczy) bo ciazowe dla mnie ni cholery nie wygodne.
Chcecie ciążowe ubrania kupować?
Miałam ciążę wrześniowa i nie miałam ani jednego:) da się normalnie bez ciążowych ubrań przeżyć.

O ile ta się utrzyma to też tak zamierzam.
Wizytę mam we wtorek to już wszystko będzie wiadomo.

Wczoraj na silce strasznie mi moc spadła ledwie push pressy zrobiłam z 25 kg
o_O
 
reklama
Dzień dobry! Wczoraj odebrałam swoje wyniki z tej krzywej cukrowej i insulinowej.
Cukier jest raczej w normie
Na naczczo : 100
Po godzinie : 119
Po dwóch godzinach : 93

Za to insulina :
Naczczo : 16
Po godzinie : 88
Po dwóch godzinach : 40

Wizytę mam dopiero 3.03 bo lekarza nie ma teraz [emoji3525]. Może któraś z was się choć troszkę na tym zna i podpowie mi czy jest źle? Mam możliwość iść w czwartek do endokrynologa / diabetologa. Czy warto tam iść i płacić za prywatna wizytę? Czy np taki stan insuliny jest normalny w ciąży?
Kurde lekarz zawsze wie kiedy iść na urlop [emoji58].
Specem nie jestem ale od dawna mam za wysoki cukier. Robiony w 21 dc ( cykl którym zaszłam). Na czczo cukier 105 insulina 15. Z wynikami udałam się do rodzinnego dostałam tabletki które miałam odstawić jak zajde w ciążę. Mimo diety i starań cukier na czczo mam aktualnie w granicach 95. Od wczoraj jestem na insulinie. Narazie 3 jednostki.
 
Więc nie tylko ja mam już mini bębenek [emoji28]
Ja mam to samo a zwłaszcza ze wszystkie ciuchy mam mega dopasowane.
U dołu brzucha mam jakby popuchniete i nie chce sciskac na siłę ale nie zapne guzika chodzę w sportowych spodniach chyba zakupy się klaniaja musze się wybrać po wizycie
 
reklama
Do góry