reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Specem nie jestem ale od dawna mam za wysoki cukier. Robiony w 21 dc ( cykl którym zaszłam). Na czczo cukier 105 insulina 15. Z wynikami udałam się do rodzinnego dostałam tabletki które miałam odstawić jak zajde w ciążę. Mimo diety i starań cukier na czczo mam aktualnie w granicach 95. Od wczoraj jestem na insulinie. Narazie 3 jednostki.
U mnie cukier też zawsze był podwyższony ale w granicach normy. Dlatego też tyle lat lekarze kompletnie ignorowali jak mówiłam, że coś jest nie tak bo nie czuje się dobrze i mam ogromne problemy z wagą. Niestety spotykałam się z tekstami że jestem gruba bo po prostu zre jak świnia pewnie i żadna otyła osoba przecież się nie przyzna że zjada wór słodyczy dziennie... I to mówili mi prosto w twarz. Żaden nawet nie chciał spróbować robić mi jakiś głębszych badań ☹️ aż ostatnio wyczytałam o IO i żeby zbadsc insulinę. Gdybym sama tego nie zrobiła to pewnie dalej bym słuchała że zdrowotnie jest ok tylko się obzeram.
 
reklama
Dokładnie. Nie zaczynałam ciąży od figury modelki i co ma wyjść to już zaczyna wychodzić, a w stare spodnie wbić się ciężko. Koszulki, bluzy, sweterki jak najbardziej mogę nosić te same, ale spodnie to już inna sprawa [emoji2368]
No nie kazdy ma super figure niestety :) mi sie zadne jeansy nawet te ktore byly luzne nie zapinaja wiec niestety ale zakupy nieuniknione. O ile bede sie miescic w zwykle rzeczy (o ile sie rozmiarowka nie skonczy) bo ciazowe dla mnie ni cholery nie wygodne.
 
Tak wogole to moje sny przebijają już wszelkie granice dzisiaj mi się śniło że poroniłam wyszły skrzepy i taki mały rak czerwony jak w książeczkach dla dzieci
I potem do ubikacji wpadł mi taki cały pomalowany na czerwono jakby diabeł ale był łysy i nie miał rogów i mówi że on zjada zarodki ale tu nie widzi żadnego i do mnie jeszcze przyjdzie


No nie wiem co mam myśleć...
 
Chcecie ciążowe ubrania kupować?
Miałam ciążę wrześniowa i nie miałam ani jednego:) da się normalnie bez ciążowych ubrań przeżyć.

O ile ta się utrzyma to też tak zamierzam.
Wizytę mam we wtorek to już wszystko będzie wiadomo.

Wczoraj na silce strasznie mi moc spadła ledwie push pressy zrobiłam z 25 kg
o_O
Ja miałam październikową ciażę i miałam jedne spodnie ciążowe, jedne leginsy po domu i drugie na wyjścia i też to była moja cała garderoba 😁🙈 Ale jakby było w porządku to na pewno sobie tym razem bardziej poszaleje 😉
 
Więc nie tylko ja mam już mini bębenek [emoji28]
No ja też już mam mini napuchniety to dobry znak zaczyna ze rośnie wszystko rozciąga się.
Czuje się świetnie nie miałam żadnego bólu brzucha nawet w okresie spodziewanej @ nic zero czuje tylko ze puchnie . Aż mnie to martwi jakby tam wszystkosię wylaczylo. Zero jedyne co to przed spodziewana @miałam bardzo dużo śluzu po terminie tak normalnie juz .
 
Tak wogole to moje sny przebijają już wszelkie granice dzisiaj mi się śniło że poroniłam wyszły skrzepy i taki mały rak czerwony jak w książeczkach dla dzieci
I potem do ubikacji wpadł mi taki cały pomalowany na czerwono jakby diabeł ale był łysy i nie miał rogów i mówi że on zjada zarodki ale tu nie widzi żadnego i do mnie jeszcze przyjdzie


No nie wiem co mam myśleć...
Podobno ze snami jest odwrotnie niż z rzeczywistością, więc pewnie rośnie Ci tam mały człowieczek 😉
 
Jak byłam w pierwszej ciąży to często śniło mi się, że urodziłam chore dziecko np. z serem poza klatką piersiową itp. Mam zdrowego syna. Często śni nam się to czego się boimy.
Podobno ze snami jest odwrotnie niż z rzeczywistością, więc pewnie rośnie Ci tam mały człowieczek [emoji6]
 
U mnie cukier też zawsze był podwyższony ale w granicach normy. Dlatego też tyle lat lekarze kompletnie ignorowali jak mówiłam, że coś jest nie tak bo nie czuje się dobrze i mam ogromne problemy z wagą. Niestety spotykałam się z tekstami że jestem gruba bo po prostu zre jak świnia pewnie i żadna otyła osoba przecież się nie przyzna że zjada wór słodyczy dziennie... I to mówili mi prosto w twarz. Żaden nawet nie chciał spróbować robić mi jakiś głębszych badań [emoji3525] aż ostatnio wyczytałam o IO i żeby zbadsc insulinę. Gdybym sama tego nie zrobiła to pewnie dalej bym słuchała że zdrowotnie jest ok tylko się obzeram.
Ja nie jestem gruba, normalna. Nie wiem dlaczego mam za wysoki cukier. Mimo diety, ćwiczeń nie spada. Coś musi być nie tak ale jak narazie leki.
 
Tak wogole to moje sny przebijają już wszelkie granice dzisiaj mi się śniło że poroniłam wyszły skrzepy i taki mały rak czerwony jak w książeczkach dla dzieci
I potem do ubikacji wpadł mi taki cały pomalowany na czerwono jakby diabeł ale był łysy i nie miał rogów i mówi że on zjada zarodki ale tu nie widzi żadnego i do mnie jeszcze przyjdzie


No nie wiem co mam myśleć...

Sny tłumaczy się na odwrót (tak w dzieciństwie mówiła mi moja babunia) czyli zarodek jest a diabeł do Ciebie nie przyjdzie! I wszystko będzie super! Mi się dziś śniło, ze muszę jeszcze raz w ten wtorek magisterkę bronić, nie wydrukowałam sobie pracy i nie miałam nawet z czego sobie przypomnieć. Do tego sprawnosciowka- bieg na 4km i skakanie w żelaznych butach z kulami (skąd takie koszmary?!?!)
 
reklama
Spodnie jeansowe kupiłam w h&m i muszę wam powiedzieć, ze bardzo są wygodne, nigdzie nie uciskają, z guma w pasie- niestety nie mogłam już dopiąć swoich starych [emoji846]
 
Do góry