reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ja przeszukalam cała galerii 3 piętrowa, ale nigdzie nie było jegginsow. Znalazłam na samym końcu w hosue. Nie są jakiejś mega dobrej jakości Ale mają fajny wyższy stan i gumką A wyglądają jak jeansy. Dłuższy top albo jakoś koszula i elegancko! Ja wzięłam już rozmiar większe więc teraz z lekka są przyduzawe Ale już pewnie niedługo [emoji4]
Veronka spróbuj w H&M tam mają fajne legginsy ciążowe z taką fajna gumką i nie są drogie 40zl fajne mają koszulki ciążowe takie niby zwykle ale bawełniane i na brzuszek więcej miejsca .
Ja tez musze iść po wizycie tej serduszkowej jak będzie ok to musze kupić z 5x koszulek i 2x legginsy i 1x dżinsy miękkie i musze sobie jakąś bieliznę kupić a zwłaszcza majty dużo z 10par bo ja mam wszystkie XS i juz mi gumkę odbijają na brzuchu a nie chce ściskac.
 
Też masz wrażenie że mimo tego początku ciąży macica jest rozpulchniona że ciężko dopiąć spodnie? :)
Ja mam to samo a zwłaszcza ze wszystkie ciuchy mam mega dopasowane.
U dołu brzucha mam jakby popuchniete i nie chce sciskac na siłę ale nie zapne guzika chodzę w sportowych spodniach chyba zakupy się klaniaja musze się wybrać po wizycie
 
Hey dziewczynki, u mnie chyba pojawiają się mdłości, wszystko co lubiłam jest do bani, zero ochoty na cokolwiek. A żeby dwa dni pod rząd zjeść to samo- niewykonalne. W nocy podchodziło mi do gardła ale nie poszłam wymiotować. Mam jeszcze trudności z oddychaniem, biorę głębokie wdechy i nie mogę porządnie odetchnąć sobie [emoji53]
 
Chcecie ciążowe ubrania kupować?
Miałam ciążę wrześniowa i nie miałam ani jednego:) da się normalnie bez ciążowych ubrań przeżyć.

O ile ta się utrzyma to też tak zamierzam.
Wizytę mam we wtorek to już wszystko będzie wiadomo.

Wczoraj na silce strasznie mi moc spadła ledwie push pressy zrobiłam z 25 kg
o_O
 
reklama
Do góry