reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

wogole witam sie z wami dzisiaj... wczoraj caly wieczór leżałam nic nie moglam zjeść tak mnie cofalo.. cala noc też nie przespana słabo mi było na maxa, dzisiaj rano wstałam i myslalam ze zemdleje.. uratowala mnie szklanka coli i wafel ryżowy..
dziewczyny co maja dzieci.. jak sobie radzicie z opieką nad maluchem przy takich mdłościach? mi w kuchni tak wszystko śmierdzi ze nawet sniadania nie moge zrobić [emoji22] wczoraj to bylam na skraju załamania tylko plakac mi sie chciało z niemocy..
 
reklama
witaj :)
ile nowych sie odrazu ujawniło! super jest nas juz niezła gromadka..
Hej dziewczyny, proszę o dopisanie do wątku [emoji4] Na Babyboom jestem od ponad 15 lat [emoji41]
Aneta, Łódź, 43 lata.
Trzeci potomek w drodze. W domu mam 13 i 15 latka [emoji39]
OM 26 grudnia, TP 02 października.
 
wogole witam sie z wami dzisiaj... wczoraj caly wieczór leżałam nic nie moglam zjeść tak mnie cofalo.. cala noc też nie przespana słabo mi było na maxa, dzisiaj rano wstałam i myslalam ze zemdleje.. uratowala mnie szklanka coli i wafel ryżowy..
dziewczyny co maja dzieci.. jak sobie radzicie z opieką nad maluchem przy takich mdłościach? mi w kuchni tak wszystko śmierdzi ze nawet sniadania nie moge zrobić [emoji22] wczoraj to bylam na skraju załamania tylko plakac mi sie chciało z niemocy..
Ja wczoraj też leżałam i spałam. Porażka. Nic w domu nie zrobiłam.
Ja już mam dosyć duże dziecko,Ale ta niemoc dołuje.

Dzisiaj lepiej, a Ty?
 
Witaj ! [emoji4]
Kochana, nie denerwuj się pracą, ja również w swojej pracuje niecały rok. Jesteśmy kobietami, mamy mężów- pracodawca decydując się na zatrudnienie młodej dziewczyny musi liczyć się z ciążą. Pomyśl sobie, jak nie teraz to kiedy ? wiecznie się za czymś goni, później dostałabyś np podwyżkę i awans- to też miałabyś pretensje że zaszłaś, podpisanie nowej umowy- też nie wypada. Tutaj nie ma złotego środka w tej sytuacji:)

No najlepsze, że prawdopodobnie wkrótce dostałabym awans. Przez te 9 miesięcy dawałam z siebie wszystko i ostatnio zakomunikowałam, że chciałabym w końcu przestać być Juniorem (korpo). Potwierdził, ze w moim przypadku byłoby to uzasadnione i ze zobaczymy jak się będę dalej prezentować. Także tego...

Zdarzyło się którejś, żeby będąc w ciąży (wcześniej oznajmionej szefowi) dostała awans?
 
Mnie zmieniono stanowisko i podwyższono wynagrodzenie chwilę przed tym jak zorientowałam się o ciąży [emoji85] Dzieci więcej nie planowałam. Miałam wkładkę domaciczną montować lada dzień. No i mam wkładkę [emoji2957]
Kicha straszna, no ale co zrobić. Z racji wieku mam się oszczędzać, więc siedzę od wtorku na L4. Będę pomagać zdalnie.
 
Wlasnie o tyle dobrze ze juz mając te prawie 8 lat tez cos tam potrafia sobie zorganizowac zeby dac chwile wytchnienia.

Gorzej jak juz zabawy sie skoncza, film sie skonczy, ksiazka tez i jest MAAAAAAMOOOOOO
Ja wczoraj też leżałam i spałam. Porażka. Nic w domu nie zrobiłam.
Ja już mam dosyć duże dziecko,Ale ta niemoc dołuje.

Dzisiaj lepiej, a Ty?
 
reklama
Melduje ze ten gotowy roztwór gluzokzy smakowy jest o wiele lepszy niż zwykła glukoza 😃 cofnęło mnie tylko raz a przy zwykłej po 3 łykach już stoję nad toaleta. Tak więc polecam 😃👌
 
Do góry