reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Heeej [emoji2320] internet mi wywaliło wczoraj i nie miałam jak pisać. Na wizycie wszystko dobrze. Nie zagnieździło się w bliźnie ani nawet w jej okolicy więc super [emoji846] 7 tydzień czyli tak jak jak z moich obliczeń. Niestety nie było serduszka widać. Doktor mówil że może na waginalnym usg coś by zobaczył ale byłam z córką i wiecie... Tak trochę by to dziwne było. Plus sam przyznał, że jego sprzęt nie jest zbyt nowoczesny więc mam się nie martwić bo wygląda na to, że wszystko jest ok [emoji3590]
Dostałam skierowania na badania które dziś jadę zrobić w tym krzywa cukrowa... [emoji849] Kupiłam gotowy roztwór jakiś - ponoć lepszy nizbzwykla glukoza i liczę że to przeżyje... [emoji2]
No to super. Pewnie byłoby już widać wtedy.
U mnie też daleko od blizny.

Dzień zaczynam od kawy.


Oj tego badania nie lubiłam. Dobrze,że już nie muszę robić.
 
reklama
Heeej 🙋‍♀️ internet mi wywaliło wczoraj i nie miałam jak pisać. Na wizycie wszystko dobrze. Nie zagnieździło się w bliźnie ani nawet w jej okolicy więc super 🙂 7 tydzień czyli tak jak jak z moich obliczeń. Niestety nie było serduszka widać. Doktor mówil że może na waginalnym usg coś by zobaczył ale byłam z córką i wiecie... Tak trochę by to dziwne było. Plus sam przyznał, że jego sprzęt nie jest zbyt nowoczesny więc mam się nie martwić bo wygląda na to, że wszystko jest ok ❤
Dostałam skierowania na badania które dziś jadę zrobić w tym krzywa cukrowa... 🙄 Kupiłam gotowy roztwór jakiś - ponoć lepszy nizbzwykla glukoza i liczę że to przeżyje... 😃
W 7 to całkowicie normalne że nie widać przez powłoki. Zazwyczaj od 8-9 i to u bardzo szczupłych tylko w tym okresie.
 
Dzien dobry :) ja dzis wczesniej obudzona bo mąż musi wczesniej wyjechac do pracy. Najchetniej to bym pospala. Niestety musze jechac do skarbowki pit zlozyc osobiscie bo gdzies wpierniczylam ten za tamten rok [emoji23] dzis na spokojnie dzien sie zapowiada :) zaraz mloda do szkoly wysle i bede sie relaksowac ( moze dośpie) . Milego dnia wszystkim :)
 
Hej dziewczyny dopisalam to co widziałam... mam pytanie 26 ide na te wszystkie badania ktorych mam chyba z 10 i mam pytanie w 2 dni beda wyniki? I drugie na grzywą cukrową coś musze sama kupić czy oni dają ten roztwór ? Pytam bo wifzialam, że któraś kupiła sama (przepraszam ze nie pisze nicka ale jadąc ciężko ogarnąć mysli )
 
Hej dziewczyny dopisalam to co widziałam... mam pytanie 26 ide na te wszystkie badania ktorych mam chyba z 10 i mam pytanie w 2 dni beda wyniki? I drugie na grzywą cukrową coś musze sama kupić czy oni dają ten roztwór ? Pytam bo wifzialam, że któraś kupiła sama (przepraszam ze nie pisze nicka ale jadąc ciężko ogarnąć mysli )
Raczej trzeba kupić samemu,normalnie w aptece.
A krzywej cukrowej nie robi się jakoś później około 20 tyg? Dziwne że tak wcześnie wam już zalecili.
 
Hej dziewczyny dopisalam to co widziałam... mam pytanie 26 ide na te wszystkie badania ktorych mam chyba z 10 i mam pytanie w 2 dni beda wyniki? I drugie na grzywą cukrową coś musze sama kupić czy oni dają ten roztwór ? Pytam bo wifzialam, że któraś kupiła sama (przepraszam ze nie pisze nicka ale jadąc ciężko ogarnąć mysli )
Musisz sama sobie kupić. Albo proszek albo roztwór gotowy smakowy. Jak go już wypije to dam znać czy dobry i lepszy od zwykłej glukozy 😃 zwykła była dla mnie koszmarna i mocno musiałam się skupić by jej nie z wymiotować. Zobaczymy jak tutaj będzie
 
Chyba za szybko do Was dołączyłam. Dostałam plamienia. Raz to krew w śluzie a raz brązowe plamienie. Byłam w szpitalu, lekarz powiedział, ze wsyztsko wygląda ok dał mi duphaston i kazał się oszczędzać. Ale w pon dziecko miało 5,5 mm, dziś tylko 6,4 i bardzo mnie to martwi [emoji22]
Czy któraś z Was ma plamienia/krwawienie i nie skończyło się to źle ?
Ja leżę teraz w szpitalu jestem w 7tc, dostaje luteine i duphaston. W środę rano zaczęłam krwawic, pojawił się nawet skrzep i już myślałam że to koniec. Od razu pojechałam do szpitala na usg było widać serduszka i to mnie uspokoilo
Samo krwawienie też już ustalo, jeszcze tylko plamień troche. Ja jestem dobrej myśli
 
Dołączam i ja ! [emoji847]
Aneta, 31 lat - Kraków
OM - 23.01, przewidywana data porodu 29.10
Pierwsze USG umówione na 3 marca - pewnie za wcześnie bo to będzie koniec 5 tygodnia wg moich obliczeń.. no ale trudno, tak czy siak, na pewno się czegoś dowiem 🧐

Udało się nam w 1 cyklu starań. W życiu nie przypuszczałam, że tak szybko! Cieszę się ogromnie ale również i obawiam. Czuję wstyd i zakłopotanie bo pracuje w nowym miejscu od 9 miesięcy a tu nagle taki „kłopot” dla pracodawcy [emoji20] Nie wyobrażam sobie dnia kiedy będę w końcu musiała się „przyznać”.
 
reklama
Ooo moja imienniczka :)
Dołączam i ja ! [emoji847]
Aneta, 31 lat - Kraków
OM - 23.01, przewidywana data porodu 29.10
Pierwsze USG umówione na 3 marca - pewnie za wcześnie bo to będzie koniec 5 tygodnia wg moich obliczeń.. no ale trudno, tak czy siak, na pewno się czegoś dowiem [emoji3166]

Udało się nam w 1 cyklu starań. W życiu nie przypuszczałam, że tak szybko! Cieszę się ogromnie ale również i obawiam. Czuję wstyd i zakłopotanie bo pracuje w nowym miejscu od 9 miesięcy a tu nagle taki „kłopot” dla pracodawcy [emoji20] Nie wyobrażam sobie dnia kiedy będę w końcu musiała się „przyznać”.
 
Do góry