reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Hej dziewczyny dopisalam to co widziałam... mam pytanie 26 ide na te wszystkie badania ktorych mam chyba z 10 i mam pytanie w 2 dni beda wyniki? I drugie na grzywą cukrową coś musze sama kupić czy oni dają ten roztwór ? Pytam bo wifzialam, że któraś kupiła sama (przepraszam ze nie pisze nicka ale jadąc ciężko ogarnąć mysli )
To wszystko zależy jakie badania to są?
Te z początku to raczej od razu są jeśli chodzi o diagnostykę.
Ja wczoraj zrobiłam po 8 i po 14 wyniki już miałam.
 
reklama
Dołączam i ja ! [emoji847]
Aneta, 31 lat - Kraków
OM - 23.01, przewidywana data porodu 29.10
Pierwsze USG umówione na 3 marca - pewnie za wcześnie bo to będzie koniec 5 tygodnia wg moich obliczeń.. no ale trudno, tak czy siak, na pewno się czegoś dowiem [emoji3166]

Udało się nam w 1 cyklu starań. W życiu nie przypuszczałam, że tak szybko! Cieszę się ogromnie ale również i obawiam. Czuję wstyd i zakłopotanie bo pracuje w nowym miejscu od 9 miesięcy a tu nagle taki „kłopot” dla pracodawcy [emoji20] Nie wyobrażam sobie dnia kiedy będę w końcu musiała się „przyznać”.
Gratulacje.
Ja na 1 byłam w 4 tygodniu [emoji6]
Tak bywa. Teraz ważna jesteś Ty. Pracodawca sobie poradzi.
 
Hej dziewczyny dopisalam to co widziałam... mam pytanie 26 ide na te wszystkie badania ktorych mam chyba z 10 i mam pytanie w 2 dni beda wyniki? I drugie na grzywą cukrową coś musze sama kupić czy oni dają ten roztwór ? Pytam bo wifzialam, że któraś kupiła sama (przepraszam ze nie pisze nicka ale jadąc ciężko ogarnąć mysli )
Dają roztwór jeszcze nie słyszałam żeby trzeba było sobie kupić.
Zawsze możesz tam przedzwonić i się dopytać w razie czego.

To moje ulubione badanie :) mogłabym litr tego lepiku wypić
 
Dołączam i ja ! [emoji847]
Aneta, 31 lat - Kraków
OM - 23.01, przewidywana data porodu 29.10
Pierwsze USG umówione na 3 marca - pewnie za wcześnie bo to będzie koniec 5 tygodnia wg moich obliczeń.. no ale trudno, tak czy siak, na pewno się czegoś dowiem 🧐

Udało się nam w 1 cyklu starań. W życiu nie przypuszczałam, że tak szybko! Cieszę się ogromnie ale również i obawiam. Czuję wstyd i zakłopotanie bo pracuje w nowym miejscu od 9 miesięcy a tu nagle taki „kłopot” dla pracodawcy [emoji20] Nie wyobrażam sobie dnia kiedy będę w końcu musiała się „przyznać”.
Małopolska 😍 witamy:-)
 
Dołączam i ja ! [emoji847]
Aneta, 31 lat - Kraków
OM - 23.01, przewidywana data porodu 29.10
Pierwsze USG umówione na 3 marca - pewnie za wcześnie bo to będzie koniec 5 tygodnia wg moich obliczeń.. no ale trudno, tak czy siak, na pewno się czegoś dowiem 🧐

Udało się nam w 1 cyklu starań. W życiu nie przypuszczałam, że tak szybko! Cieszę się ogromnie ale również i obawiam. Czuję wstyd i zakłopotanie bo pracuje w nowym miejscu od 9 miesięcy a tu nagle taki „kłopot” dla pracodawcy [emoji20] Nie wyobrażam sobie dnia kiedy będę w końcu musiała się „przyznać”.
Witaj ! 😊
Kochana, nie denerwuj się pracą, ja również w swojej pracuje niecały rok. Jesteśmy kobietami, mamy mężów- pracodawca decydując się na zatrudnienie młodej dziewczyny musi liczyć się z ciążą. Pomyśl sobie, jak nie teraz to kiedy ? wiecznie się za czymś goni, później dostałabyś np podwyżkę i awans- to też miałabyś pretensje że zaszłaś, podpisanie nowej umowy- też nie wypada. Tutaj nie ma złotego środka w tej sytuacji:)
 
No właśnie jak ja robiłam z mlodym to dostalam ale tak czytam co piszecie i juz nie wiem.. chyba zadzwonie i zapytam...
 
dokładnie nigdy nie ma dobrego momentu... jak ja sie zatrudnilam to zapytalam czy mode wziasc 2 dni okolicznościowego bo wychodze za mąż [emoji23][emoji23] popracowalam 2 lata i ciąża i teraz druga... szybko tam nie wrócę :)
Witaj ! [emoji4]
Kochana, nie denerwuj się pracą, ja również w swojej pracuje niecały rok. Jesteśmy kobietami, mamy mężów- pracodawca decydując się na zatrudnienie młodej dziewczyny musi liczyć się z ciążą. Pomyśl sobie, jak nie teraz to kiedy ? wiecznie się za czymś goni, później dostałabyś np podwyżkę i awans- to też miałabyś pretensje że zaszłaś, podpisanie nowej umowy- też nie wypada. Tutaj nie ma złotego środka w tej sytuacji:)
 
reklama
Do góry