reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ja myślałam o szpitalu tym miejskim bodajże 2. Tam jest podobno świetna opieka, dobrze wyposażone sale, czytałam dobre opinie i dużo też o nim słyszałam dobrego [emoji4] A jak sytuacja teraz MSW wygląda?
Jestem jestem nadrabiam zaleglosci w czytaniu... troche musiałam odpuścić.. teraz jestem sama z Niko to musze ogarniac wszystko sama a o 20 jestem tak padnieta, że malo co kontaktuje..
Co do szpitala to tak naprawdę nie mają prawa Cie odesłać chyba, że nie mają jak zapewnić tobie prawidłowej opieki.
Jak ja rodziłam 10 lat temu to chcialam rodzić w MSW porodówka dopiero co tam wystartowała na nowo i byla ograniczona ilość miejsc wiec jadąc do szpitala po prostu zadzwoniłam i zapytałam czy mnie przyjmą.. niestety na Bizielu się mega zawiodłam w sumie może dlatego, że 10 kwietnia jak przyjechałam do szpitala ze skurczami i oczywiscie świetna Pani wzięła mnie na bardzo nie przyjemne badanie i zamiast rozmawiać ze mną o tym co tam się dzieje to zapytała mnie czy wiem co sie wydarzylo.. oczywiscie nie wiedzialam jak mnie uświadomiła to powiedziałam sobie, że nie urodze dziecka w dniu żałoby narodowej bo co roku będzie miał na urodziny słuchanie o wypadku prezydenta.... badanie skończyło się tym, że jestem pierworódką i mogę urodzić dzisiaj albo za tydzień.. Mam isc na spacer pochodzić po schodach itd. Suma sumarum pożądne skurcze zaczęły sie po 23 wzięłam prysznic ogoliłam się i po 2 byłam na porodówce ze skurczami co 5 min urodziłam po 10 rano..
 
Hej witaj... poprosze jeszcze date wizyty jezeli masz juz ustaloną.. skąd jesteś i ile masz lat.
Hej,
Podczytuję Was już od jakiegoś czasu i w końcu zdecydowałam się dołączyć.
To moja pierwsza bardzo wyczekana ciąża. OM była 4 stycznia. Dziś jestem w 6t5d. Termin porodu mam na 10.10.2020 :)
Bardzo gratuluję wszystkim październikowym mamusiom i życzę nam wszystkim nudnych najbliższych 8 miesięcy i lekkich porodów. :):):)
 
Ja mam średnie przekonanie do tego szpitala bylam tam na badaniach jak mojemu lekarzowi nagle dziura w sercu na usg sie pojawila.. i to jak wyglądała tam patologia ciązy mnie przeraziła ale to bylo 10 lat temu.. widzialam ostatnio pare razy jak koniety pytały o porod w Bydgoszczy i zdania byly mega podzielone.. ale MSW nadal ok bez zarzutów... ja raczej wroce tam na poród...
Ja myślałam o szpitalu tym miejskim bodajże 2. Tam jest podobno świetna opieka, dobrze wyposażone sale, czytałam dobre opinie i dużo też o nim słyszałam dobrego [emoji4] A jak sytuacja teraz MSW wygląda?
 
reklama
Do góry