reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Zaczelam plamić. Chyba znowu to samo. No nic widocznie nie jest dane mi być mama. Dziewczyny trzymam za was kciuki, mam nadzieję że wszystkim wam się uda!
Ja już się chyba nie pojawię ciężko mi teraz na to patrzeć a myśl ze przeżyje poronienie po raz 2 wywołuje cholweny ból. Będę o was myśleć trzymam kciuki!

Gabi plamienie niczego nie przesadza, bardzo często się to zdarza, umawiaj się do lekarza jak najszybciej!
 
Moje usg pokazało pulsujace serduszko [emoji173]️ Nic mi lekarz nie powiedział, karty nie założył, zlecił badania i kazał czekać kolejne dwa tyg i wrócić. Powiedział, ze jest ciąża dobrze umiejscowiona i ze to cud (bo sam skierował mnie do kliniki in vitro 3tyg temu) Moje AMH 0,84. Nikt nie dawał mi szans na to co dziś widziałam [emoji173]️
 
Moje usg pokazało pulsujace serduszko [emoji173]️ Nic mi lekarz nie powiedział, karty nie założył, zlecił badania i kazał czekać kolejne dwa tyg i wrócić. Powiedział, ze jest ciąża dobrze umiejscowiona i ze to cud (bo sam skierował mnie do kliniki in vitro 3tyg temu) Moje AMH 0,84. Nikt nie dawał mi szans na to co dziś widziałam [emoji173]️
Cudowne wiesci ❤
 
Moje usg pokazało pulsujace serduszko [emoji173]️ Nic mi lekarz nie powiedział, karty nie założył, zlecił badania i kazał czekać kolejne dwa tyg i wrócić. Powiedział, ze jest ciąża dobrze umiejscowiona i ze to cud (bo sam skierował mnie do kliniki in vitro 3tyg temu) Moje AMH 0,84. Nikt nie dawał mi szans na to co dziś widziałam [emoji173]️
To wspaniałe wieści 😍.. To za dwa tygodnie już założy kartę ciąży na pewno ☺️
 
Zaczelam plamić. Chyba znowu to samo. No nic widocznie nie jest dane mi być mama. Dziewczyny trzymam za was kciuki, mam nadzieję że wszystkim wam się uda!
Ja już się chyba nie pojawię ciężko mi teraz na to patrzeć a myśl ze przeżyje poronienie po raz 2 wywołuje cholweny ból. Będę o was myśleć trzymam kciuki!
Niektóre kobiety (jak np.ja) plamią w ciąży, więc generalnie to o niczym nie przesądza, więc połóż się i odpocznij.. No i myśl pozytywnie, bo dzidziuś to czuje..
 
U mnie juz przegiecie 3 dzień z rzędu, ale rzuciłam przecież fajki więc pewnie też przemiana materii się zmieniła... ehhh
Chyba może mieć związek! Tak coś czytałam. U mnie się unormowało, bo przed zapłodnieniem miałam tendencję do biegunek. Od mniej więcej tygodnia po owu jakoś tak wszystko się unormowało :)
 
reklama
Ja też mam.... pomaga codzienne zjedzenie jabłka i suszone sliwki:-)
O super pomysł, jutro spróbuję z jabłkami :) Suszone śliwki za dużo cukru mają i na moją hiperinsulinemię niewskazane :D Ciekawa jestem czy lekarz nie każde mi przejść na ścisłą dietę w ciąży
 
Do góry