reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

Ooo :) Skąd wiesz? Dlaczego mamy za darmo?
Unia sponsoruje [emoji1787]


Jest dofinansowanie z Unii na pierwsze i drugie badania prenatalne dla kobiet do 35r.z. (powyżej i tak mają za free), także idealnie! Do końca 2020 roku [emoji3526] trzeba oczywiście w miejscu gdzie się wykonuje o to upomniec bo często nie informują...
 
reklama
Zaczelam plamić. Chyba znowu to samo. No nic widocznie nie jest dane mi być mama. Dziewczyny trzymam za was kciuki, mam nadzieję że wszystkim wam się uda!
Ja już się chyba nie pojawię ciężko mi teraz na to patrzeć a myśl ze przeżyje poronienie po raz 2 wywołuje cholweny ból. Będę o was myśleć trzymam kciuki!
 
Hej hej że zaczęłaś plamić to jeszcze nic nie znaczy nie denerwuj sie.. polz się odpocznij
Zaczelam plamić. Chyba znowu to samo. No nic widocznie nie jest dane mi być mama. Dziewczyny trzymam za was kciuki, mam nadzieję że wszystkim wam się uda!
Ja już się chyba nie pojawię ciężko mi teraz na to patrzeć a myśl ze przeżyje poronienie po raz 2 wywołuje cholweny ból. Będę o was myśleć trzymam kciuki!
 
Zaczelam plamić. Chyba znowu to samo. No nic widocznie nie jest dane mi być mama. Dziewczyny trzymam za was kciuki, mam nadzieję że wszystkim wam się uda!
Ja już się chyba nie pojawię ciężko mi teraz na to patrzeć a myśl ze przeżyje poronienie po raz 2 wywołuje cholweny ból. Będę o was myśleć trzymam kciuki!
Kochana może jakiś krwiaczek sie oczyszcza czy coś?!
Trzymam kciuki żeby tak właśnie było!
Odpocywaj!
 
Zaczelam plamić. Chyba znowu to samo. No nic widocznie nie jest dane mi być mama. Dziewczyny trzymam za was kciuki, mam nadzieję że wszystkim wam się uda!
Ja już się chyba nie pojawię ciężko mi teraz na to patrzeć a myśl ze przeżyje poronienie po raz 2 wywołuje cholweny ból. Będę o was myśleć trzymam kciuki!
Nic się jeszcze złego nie dzieje. Spokojnie...takie plamienia się zdarzają. Połóż się spokojnie i polez trochę. Może coś dzwignelas albo się przeforsowalas.
 
Siadlam...maz chodzi i biadoli bo sie martwi zeby zdrowe było, eh chlopy.
Kurcze juz czytam o tym dofinansowaniu! Nawet nie wiedzialam...
 
Ciągle nic nie wiemy, wróciłam właśnie do domu :( Ma jakąś infekcję poważną na pewno ale nie chcą powiedzieć co to. I tak nie mogłam tam wejść, za dużo zarazków, więc wróciłam po całym dniu siedzenia w rejestracji i podbrzusze bardziej boli :( Nie powinnam była siedzieć tyle godzin w miejscu
 
Zaczelam plamić. Chyba znowu to samo. No nic widocznie nie jest dane mi być mama. Dziewczyny trzymam za was kciuki, mam nadzieję że wszystkim wam się uda!
Ja już się chyba nie pojawię ciężko mi teraz na to patrzeć a myśl ze przeżyje poronienie po raz 2 wywołuje cholweny ból. Będę o was myśleć trzymam kciuki!
Kochana przecież to jeszcze o niczym nie świadczy! Plamienia na tym etapie zdarzają się. Masz możliwość iść jutro do gine? Przepisałby Ci duphaston. Teraz jest milion sposobów na podtrzymanie ciąży. Ściskam ❤️
 
reklama
Bedzie dobrze :* trzymam kciuki bardzo mocno ! A teraz odpocznij troche
Ciągle nic nie wiemy, wróciłam właśnie do domu :( Ma jakąś infekcję poważną na pewno ale nie chcą powiedzieć co to. I tak nie mogłam tam wejść, za dużo zarazków, więc wróciłam po całym dniu siedzenia w rejestracji i podbrzusze bardziej boli :( Nie powinnam była siedzieć tyle godzin w miejscu
 
Do góry