reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
No w Twoim przypadku Kochana to się mu nie dziwię. Wiadomo jaka masz ciężka pracę. Super że wszystko z maluszkiem ok. Bardzo się cieszę [emoji4][emoji173]
Hejka ;) ja już po wizycie. Zarodek ma 3mm, maleństwo. Według om jestem 6+3, według lekarza ciąża jest młodsza. Serduszka oczywiście nie było. Szkoda, bo liczyłam, że będzie. Lekarz na nfz (bo mój na urlopie), ale zrobił na mnie dość dobre wrażenie. Wszystko było dobrze, otrzymałam odpowiedź na wiele pytań. Jedynie na koniec bardzo się pokłóciliśmy, bo nie zgodziłam się na zwolnienie, na które on bardzo nalegał. Umówiliśmy się na następną wizytę za 10-14 dni i do wtedy mam załatwić wszystko w pracy i pójść na zwolnienie inaczej doktor nie będzie prowadził tej ciąży. W sumie go rozumiem.
 
Nie bój się. Ja tez się bałam Ale stwierdziłam zw chce mieć czyste sumienie i powiedziałam od razu. I uwierz mi po rozmowie poczułam się taka wolna, kamień spadł mi z serca [emoji4]
Dziś idę do pracy na noc znowu, jutro rano jak będę kończyła muszę powiedzieć oddziałowej. Strasznie się boję tej rozmowy. Masakra
 
Dziś idę do pracy na noc znowu, jutro rano jak będę kończyła muszę powiedzieć oddziałowej. Strasznie się boję tej rozmowy. Masakra
Nie bój się, nie ma czego 😉 jaka jest Twoja szefowa? Jakaś spoko czy wredna małpa? Ja się mega bałam rozmowy z szefem z pierwsza ciąża. Pracowałam tam tydzień jak się dowiedziałam 🥴 byłam pewna, że nazwie mnie "wyłudzaczka świadczeń" i wywali na zbity pysk. A okazało się, że mi pogratulował 🤷‍♀️ powiedział, że super super i jakbym się źle czuła czy coś to mam dać znać i będę miała wolne 😃
Tak więc nie martw się bo często szefowie też ludzie i rozumieją 😉
 
Ja od 3 dni mam mega zaparcia. Nie wiem czy to ma związek z ciąża Ale nigdy nie miałam z tym problemów...
Chyba może mieć związek! Tak coś czytałam. U mnie się unormowało, bo przed zapłodnieniem miałam tendencję do biegunek. Od mniej więcej tygodnia po owu jakoś tak wszystko się unormowało :)
 
Nie bój się, nie ma czego 😉 jaka jest Twoja szefowa? Jakaś spoko czy wredna małpa? Ja się mega bałam rozmowy z szefem z pierwsza ciąża. Pracowałam tam tydzień jak się dowiedziałam 🥴 byłam pewna, że nazwie mnie "wyłudzaczka świadczeń" i wywali na zbity pysk. A okazało się, że mi pogratulował 🤷‍♀️ powiedział, że super super i jakbym się źle czuła czy coś to mam dać znać i będę miała wolne 😃
Tak więc nie martw się bo często szefowie też ludzie i rozumieją 😉
Ja też bardzo się boję powiedzieć... Pracuję tam trochę ponad pół roku. Dostałam właśnie podwyżkę i dowiedziałam się o ciąży. Chcę zaczekać do 3 miesiąca, ale nie wiem czy się uda - zależy od samopoczucia i decyzji lekarza. A Wam zalecono L4 czy jeszcze nie? Ja niestety mam nienormowany czas pracy i wymagający nerwowo zawód. Nie wiem czy powinnam pracować później czy nie. Chyba mam za duże ambicje a z drugiej strony boje się o dziecko, a dodatkowo o to, że ktoś właśnie mnie oceni tak jak Ty myślałaś, że oceni Ciebie :(
 
reklama
Do góry