reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Najgorsze jest te czekanie ... ale nic niestety nie zrobimy...
W sumie to calkiem szybko ten czas leci. Przynajmniej mi 😃 mam wrazenie jakbym wczoraj dopiero test robila 😂
Ja tam zamierzam pielegnowac ten czas ciazy i cieszyc sie nim w pelni. Pamiętam jak pierwsza ciaza szybko mi zleciała dosłownie jak za pstryknięciem. O wiele za szybko 🥴 teraz bym chciała by czas trochę zwolnil...
 
Hejka ;) ja już po wizycie. Zarodek ma 3mm, maleństwo. Według om jestem 6+3, według lekarza ciąża jest młodsza. Serduszka oczywiście nie było. Szkoda, bo liczyłam, że będzie. Lekarz na nfz (bo mój na urlopie), ale zrobił na mnie dość dobre wrażenie. Wszystko było dobrze, otrzymałam odpowiedź na wiele pytań. Jedynie na koniec bardzo się pokłóciliśmy, bo nie zgodziłam się na zwolnienie, na które on bardzo nalegał. Umówiliśmy się na następną wizytę za 10-14 dni i do wtedy mam załatwić wszystko w pracy i pójść na zwolnienie inaczej doktor nie będzie prowadził tej ciąży. W sumie go rozumiem.
 
Hejka ;) ja już po wizycie. Zarodek ma 3mm, maleństwo. Według om jestem 6+3, według lekarza ciąża jest młodsza. Serduszka oczywiście nie było. Szkoda, bo liczyłam, że będzie. Lekarz na nfz (bo mój na urlopie), ale zrobił na mnie dość dobre wrażenie. Wszystko było dobrze, otrzymałam odpowiedź na wiele pytań. Jedynie na koniec bardzo się pokłóciliśmy, bo nie zgodziłam się na zwolnienie, na które on bardzo nalegał. Umówiliśmy się na następną wizytę za 10-14 dni i do wtedy mam załatwić wszystko w pracy i pójść na zwolnienie inaczej doktor nie będzie prowadził tej ciąży. W sumie go rozumiem.
A dlaczego masz wziąć wolne?
Nie pamiętam gdzie pracujesz.

Super,że wszystko ok.
 
W sumie to calkiem szybko ten czas leci. Przynajmniej mi [emoji2] mam wrazenie jakbym wczoraj dopiero test robila [emoji23]
Ja tam zamierzam pielegnowac ten czas ciazy i cieszyc sie nim w pelni. Pamiętam jak pierwsza ciaza szybko mi zleciała dosłownie jak za pstryknięciem. O wiele za szybko [emoji3061] teraz bym chciała by czas trochę zwolnil...
Oj,bardzo szybko.
 
Z tym zwolnieniem to mial troche racji :)

Hejka ;) ja już po wizycie. Zarodek ma 3mm, maleństwo. Według om jestem 6+3, według lekarza ciąża jest młodsza. Serduszka oczywiście nie było. Szkoda, bo liczyłam, że będzie. Lekarz na nfz (bo mój na urlopie), ale zrobił na mnie dość dobre wrażenie. Wszystko było dobrze, otrzymałam odpowiedź na wiele pytań. Jedynie na koniec bardzo się pokłóciliśmy, bo nie zgodziłam się na zwolnienie, na które on bardzo nalegał. Umówiliśmy się na następną wizytę za 10-14 dni i do wtedy mam załatwić wszystko w pracy i pójść na zwolnienie inaczej doktor nie będzie prowadził tej ciąży. W sumie go rozumiem.
 
reklama
Czas leci szybko, a ja o ciazy wiem dopiero od 5 dni 😂 Ciezko mi sie na tym bb połapać, ake ja tez slaba pamiec mam.. Kurcze wczoraj pytalan Was i mdlosci - nie wiem czy sie u mnie to delikatnie nie rozkreca. A jutro jedziemy na ferie na tydzien... Ciekawe jak bedzie z powrotem w aucie 😂🤦‍♀️
 
Do góry