reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

ja w poprzedniej ani razu nie rzygalam. robilas testy bądź spokojna.. objawy moga Cie ominąć albo dopaść niespodziewanie. glowa do góry :)
Być może tak jest ale coś sobie wkrecilam że jak nie rzygam to coś jest nie tak... wiem mam z deklem [emoji2356][emoji2356] Ale co poradzić że dostaje już na łeb [emoji2368][emoji2368] Chyba od tego siedzenia w chacie...
 
reklama
Miejmy nadzieję że jest tak ja mówisz! Ale wiesz jak za dużo się przeżywa to potem człowiek na głupia myśli [emoji23][emoji2368]
ja w poprzedniej ani razu nie rzygalam. robilas testy bądź spokojna.. objawy moga Cie ominąć albo dopaść niespodziewanie. glowa do góry :)
 
No właśnie o tym mówię. Bo dziewczyny na staraczkach mi napisały że z ziołowym herbatami trzeba uważać, żadnej nie można pić, zielonej kawę ograniczyć do minimum więc już sama nie wiem co ja mam pić [emoji2368][emoji2368][emoji2368]
Wszystko w granicach rozsadku jest ok :) jakbym sie tak przejmowala co jesc a czego nie to bym zyla o powietrzu [emoji14]
 
W zabobony nie wierzę WGL...[emoji4] dla mnie zabobony są śmieje i tyle... z tymi badaniami to różnie. Mapę wie składają w to mnostwo pracy wierzę w to, ale denerwuje mnie jak coś czytam że jest źle A za pół roku stwierdzają z jednak jest dobre...
To jest właśnie niesamowite w medycynie. Moja macocha aktualnie bada skąd bierze się aizhaimer. I wiecie co bardzo często przyczynia się do niego bakteria która atakuje dziąsła. Wcześniej nikt nawet nie przypuszczał. Zazwyczaj zakładano tylko genetyka lub przypadek losowy. I to jest piekne w medycynie. Jak mi kiedyś ginekolog powiedzial proszę pani my może mamy wiedzę na poziomie 15 proc jeśli chodzi o ciążę natura jest nieprzewidywalna...
 
No właśnie o tym mówię. Bo dziewczyny na staraczkach mi napisały że z ziołowym herbatami trzeba uważać, żadnej nie można pić, zielonej kawę ograniczyć do minimum więc już sama nie wiem co ja mam pić [emoji2368][emoji2368][emoji2368]
Jeśli chodzi o zioła to to podobno prawda kiedyś widzialam listę ziół jakich nje powinno się pić...
 
No tak to prawda że jest to niesamowite. Co do ciąży to dużo jeszcze ludzie o jej nie wiedzą, dużo jest niewiadomych... może z czasem czegoś więcej się dowiemy
To jest właśnie niesamowite w medycynie. Moja macocha aktualnie bada skąd bierze się aizhaimer. I wiecie co bardzo często przyczynia się do niego bakteria która atakuje dziąsła. Wcześniej nikt nawet nie przypuszczał. Zazwyczaj zakładano tylko genetyka lub przypadek losowy. I to jest piekne w medycynie. Jak mi kiedyś ginekolog powiedzial proszę pani my może mamy wiedzę na poziomie 15 proc jeśli chodzi o ciążę natura jest nieprzewidywalna...
 
Ja wlansie ugotowałam sobie Rivioli, kupiłam w Biedrze w lodówce są. Ale sa z nadzieniem 4 sery. Chyba jak zjem i nawet jak jest pleśniowy to coś może mi się stać? Kuzwa teraz o tym pomyślałam jak pol zjadłam...[emoji2356][emoji2368]
Wyluzuj to nie są raczej prawdziwe sery. Ale na przyszłość takie sery musimy eliminować. Ja wyeliminowałam też fast food typu mc czy kfc 😄 tylko słodyczy nie umiem so ie odmówić 😔😒
 
reklama
Do góry