reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny ja już nie pije kawy od dnia testu. Po transferze przeszłam na jedna dziennie a potem już całkiem - pije raz dziennie inkę czekoladowa, chce jeszzcze kupic karmelowa. Nie piłam kawy mimo ze pracowałam na nocne zmiany. To poczucie ze musimy to jak z paleniem papierosów zwykły nawyk.
 
Uwierz mi, że przy pierwszej ciazy to mnie nawet cycki nie bolały bylam tylko zmęczona.. teraz te tygodnie były dla mnie straszne wiem, ze mogło byc gorzej bo mogły dojść wymioty ale i tak było/jest? Kiepsko... dzis jest pierwszy dzień gdzie sie czuje ok nawet po jedzeniu jest dobrze.. zmeczenie czuje ale nie jest tak zle jak do wczoraj było.. jeszcze zobacze jak wrócę do domu czy nagle opadnie z sił bo wczoraj od 18 juz leżałam dobrze, ze syn jest wyrozumiały. Ciesz się i korzystaj
Tylko Cycki i ból brzucha.. żadnych zachcianek, mdłości nic... właśnie to jest dziwne.
 
Dziewczyny ja już nie pije kawy od dnia testu. Po transferze przeszłam na jedna dziennie a potem już całkiem - pije raz dziennie inkę czekoladowa, chce jeszzcze kupic karmelowa. Nie piłam kawy mimo ze pracowałam na nocne zmiany. To poczucie ze musimy to jak z paleniem papierosów zwykły nawyk.
Ja z kawy nie zrezygnuje.chociaż kupuje teraz bez kofeiny
 
Ja eobilam jakies 6dni po terminie blaszioch straszny był...
Jednak 4 dni to spora różnica.
Ja w dniu miesiączki miałam spoko
25 czułość
Ale co kobieta to inaczej
USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1580485672885.jpeg
 
Ja od kawy nie jestem uzależniona, lubię wypic Ale nie muszę. Ale pije normalnie jedna dziennie rano do śniadania , bez przesady nie popadajmy w paranoje dziewczyny [emoji4] Kiedyś kobiety piły kawę, palily zjadły wszystko piły świeże mleko od krowy i rodziły zdrowe dzieci. Twraz w tych czasach wkurza mnie to że jest taki nacisk na to wszystko. Nagle wszystko jest źle i niedobre... Moje zdanie jest takie że jak ma być wszystko ok to będzie A takie chchanie i dmuchanie nic niestety nie da... [emoji4]
Dziewczyny ja już nie pije kawy od dnia testu. Po transferze przeszłam na jedna dziennie a potem już całkiem - pije raz dziennie inkę czekoladowa, chce jeszzcze kupic karmelowa. Nie piłam kawy mimo ze pracowałam na nocne zmiany. To poczucie ze musimy to jak z paleniem papierosów zwykły nawyk.
 
Ja Ci powiem że ogólnie właśnie czuje się bardzo dobrze ie martwie. Senność też mnie męczy od ok 19 jestem mega zmęczona Ale zamiast ić spać to siedzę i tak do 12-1 w nocy [emoji16][emoji16][emoji16] Ale czuje się wypompowana, jakby ktoś mnie przezul i wyplul
Uwierz mi, że przy pierwszej ciazy to mnie nawet cycki nie bolały bylam tylko zmęczona.. teraz te tygodnie były dla mnie straszne wiem, ze mogło byc gorzej bo mogły dojść wymioty ale i tak było/jest? Kiepsko... dzis jest pierwszy dzień gdzie sie czuje ok nawet po jedzeniu jest dobrze.. zmeczenie czuje ale nie jest tak zle jak do wczoraj było.. jeszcze zobacze jak wrócę do domu czy nagle opadnie z sił bo wczoraj od 18 juz leżałam dobrze, ze syn jest wyrozumiały. Ciesz się i korzystaj
 
reklama
Do góry