reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Czy brak objawów ciąży oznacza coś złego?

Wiele kobiet, u których test ciążowy wyszedł pozytywnie, doszukuje się pierwszych symptomów ciąży. Z reguły je znajdują, jednak nie zawsze występują one u wszystkich. Warto pamiętać, że objawy ciąży to sprawa indywidualna i każda kobieta ciężarna może odczuwać je w nieco inny sposób, a nawet symptomy mogą się różnić tylko u jednej kobiety, w porównaniu np. pierwszej ciąży z kolejnymi.
Co warto podkreślić, to brak oczywistych objawów takich jak mdłości, bolące piersi, wymioty, brak miesiączki, zwiększony apetyt, zaparcia, częstomocz, senność itp. nie świadczy o tym, że z dzieckiem lub ciężarną dzieje się coś niedobrego.
Nawet wtedy, gdy u ciężarnej nie ma standardowych objawów ciąży, to płód może rozwijać się prawidłowo, a zdrowiu mamy nic nie zagraża.



Jak pokazują przeprowadzone badania średnio jedna na 450 kobiet nie wie, że jest w ciąży do 20 tygodnia, natomiast jedna na 2500 jest nieświadoma tego, aż do samego porodu



Mam nadzieje ze to was troche uspokoi :)
 
reklama
Hej laski...
Ja od rana mam jakieś schizy i wkrętaki...
Że zarodka nie będzie tylko puste jaja, że coś pójdzie nie tak... nie wiem czemu mam takie myśli to chyba przez to że bardzo pragnę tego dziecka.. [emoji22]ehh...

Nie martw się, wiele kobiet nie ma objawów ale z tego co pisałaś to masz objawy! Z czasem będą coraz wyraźniejsze [emoji846]
 
No to na pewno nie smakujetak samo. Mi kawa taka jaka teraz pijam tez nie smakuje :D ale to mie ma smakowac ;)
Pewnie, że są, ale to niestety nie smakuje tak samo [emoji16][emoji16] na razie wzięłam sobie dwa łyczki czarnej kawy od męża, zjadłam coś i już lepiej [emoji4]
 
Ostatnio robiłam test żeby schować na pamiątkę jak przy synu. Zapomniałam wziąć z łazienki. Sprzątam i wyrzuciłam[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Znowu trzeba zainwestować.
 
Ten już schowany . Testowa od razu tylko trochę moczu doszło wyszła tłustą [emoji23][emoji23][emoji23]
USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image-456977565.jpeg
 
reklama
Do góry