reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Dziewczyny, a jak u was z piciem kawy? Zapomniałam dziś zapytać lekarza, a nie jestem w stanie funkcjonować w pracy :(
 
reklama
Ja pije ale duzo slabsza i nie codziennie. Ostatnie lata to funkcjonowalam po 3-4 energetyki dziennie, bo po kawie zle sie czuje. Bardziej dla efektu placebo : wypilas kawe, nie powinnas byc juz bez zycia .
Dziewczyny, a jak u was z piciem kawy? Zapomniałam dziś zapytać lekarza, a nie jestem w stanie funkcjonować w pracy :(
W sumie wiecej mleka i wody niz tej kawy kubku....
 
Ja pije ale duzo slabsza i nie codziennie. Ostatnie lata to funkcjonowalam po 3-4 energetyki dziennie, bo po kawie zle sie czuje. Bardziej dla efektu placebo : wypilas kawe, nie powinnas byc juz bez zycia .
W sumie wiecej mleka i wody niz tej kawy kubku....
No ja właśnie mleka nie mogę, w największych kryzysach robię sobie espresso z kroplą mleka, ale teraz nie mam pojęcia czy mogę czy nie... :/
 
Dziewczyny, a jak u was z piciem kawy? Zapomniałam dziś zapytać lekarza, a nie jestem w stanie funkcjonować w pracy :(
Ja zawsze piłam dwie zazwyczaj z mlekiem, teraz pije tylko w pracy z jednej łyżeczki rozpuszczalna i pół na pół z mlekiem i tylko jedna, a w weekend w ogóle
 
Hej laski...
Ja od rana mam jakieś schizy i wkrętaki...
Że zarodka nie będzie tylko puste jaja, że coś pójdzie nie tak... nie wiem czemu mam takie myśli to chyba przez to że bardzo pragnę tego dziecka.. [emoji22]ehh...
 
Spokojnie :* nie nakrecaj sie, bo sie stresujesz, a stres nie jest wskazany. Wszystko bedzie dobrze. Jeszcze troche i wizyta. Hormony Ci buzuja :) idz zrob cos dla siebie i dla lapszego samopoczucia albo zajmij mysli czyms przyjemnym i przede wszystkim usmiech. To najwazniejsze :)
Hej laski...
Ja od rana mam jakieś schizy i wkrętaki...
Że zarodka nie będzie tylko puste jaja, że coś pójdzie nie tak... nie wiem czemu mam takie myśli to chyba przez to że bardzo pragnę tego dziecka.. [emoji22]ehh...
 
reklama
Do góry