reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Ja się nie odzywam ale to tylko dlatego, że myślami jestem już na wizycie, która mam pojutrze... Wierzę, że musi być dobrze, ale to moja pierwsza ciąża, do tegi6mam Hashimoto i wiecie milion myśli i emocji
Ale suuper!!! Ja zaszlam 2 miesiace po operacji jak tarczyce mi wycieli-hormony szalaly a Cireczka zdrowiuska 👍I tak u Ciebie teraz bedzie
 
reklama
Dokładnie, zrobilam zakupy... mam chec na niezdrowe [emoji14] i tak w sumie to nic zdrowego nie kupilam poza pudrem do ryjka [emoji23]
U mnie dziś "tak se" totalnie. Ciągle mam odczucie, że coś bym chciała ale sama nie wiem co. Czuję się głodna ale na myśl o jedzeniu robi mi się niedobrze [emoji3525] i kręci mi się w głowie co jakis czas. Na szczęście nie muszę nigdzie dziś wychodzić bo pogoda też dorzuca swoje 3 grosze [emoji849]. Obiecałam sobie, że się nie położę bo jak tylko to zrobię to przepadnę i już nie wstanę ale chyba nie dam rady dotrzymać postanowienia i pójdę sobie polezec leniwie. Byle do wieczora przetrzymac [emoji23]
 
Moze to wczesna ciaza. Ja ost miesiaczke maialm 07.01. A zaszlam najprawdopodbniej 25.01. Bo mam dlugie nieregularne cykle. O poerwsza Corke staralismy sie 16 cykli-bedzie dobrze Kochana
😘
Dzień szczytu śluzu miałam 28 stycznia, ostatnia @ 13 stycznia. Już dzień po szczycie śluzu szyjka opuszczona i twarda, więc zakładam, że to 28.01 doszło do zapłodnienia :) Czyli witam 3 tydzień licząc rzeczywisty czas :D
 
Ja dziś rano byłam na badaniach TSH, bo muszę kontrolować teraz co tydzień tarczycę.. Generalnie ja powiem najbliższym po wizycie serduszkowej.. Teraz wie mąż i szefowa :) Kiedy rano od dwóch dni walczę z odruchem wymiotnym to synek pyta co mi jest i jak przejdzie, to pyta czy się już dobrze czuję.. Jemu powiem po 12 tygodniu, kiedy będę miała już naprawdę dużą pewność, że wszystko będzie ok, bo wiem, że będzie mega szczęsliwy, a jakby coś poszło nie tak, to chyba pękłoby mu serduszko.. Choć w środku czuję spokój i czuję, że październik po raz kolejny będzie dla mnie cudowny :)
 
Mnie dopadl odruch wymiotny (powstrzymany) w biedrze. Stoi baba i marudzi" ale jak to te pizamy nie wliczaja sie do promocji a te dresy ? " po prosru chyba od nerwow mnie lapnelo ze bede musoala czekac az pani sie ruszy...
Ja dziś rano byłam na badaniach TSH, bo muszę kontrolować teraz co tydzień tarczycę.. Generalnie ja powiem najbliższym po wizycie serduszkowej.. Teraz wie mąż i szefowa :) Kiedy rano od dwóch dni walczę z odruchem wymiotnym to synek pyta co mi jest i jak przejdzie, to pyta czy się już dobrze czuję.. Jemu powiem po 12 tygodniu, kiedy będę miała już naprawdę dużą pewność, że wszystko będzie ok, bo wiem, że będzie mega szczęsliwy, a jakby coś poszło nie tak, to chyba pękłoby mu serduszko.. Choć w środku czuję spokój i czuję, że październik po raz kolejny będzie dla mnie cudowny :)
 
Mnie dopadl odruch wymiotny (powstrzymany) w biedrze. Stoi baba i marudzi" ale jak to te pizamy nie wliczaja sie do promocji a te dresy ? " po prosru chyba od nerwow mnie lapnelo ze bede musoala czekac az pani sie ruszy...
Mnie w biedrze łąpie od zapachu bułek i chleba, w ciąży z synkiem też tak miałam ;) Udało Ci się powtrzymać? Ja wczoraj przed wizyta u lekarza stałam pod luxmedem i walczyłam z odruchem wymiotnym i plułam śliną kilka minut, masakra..
 
Dziewczyny jest nadzieja dzis jest pierwszy dzien gdzie o tej godzinie nie umieram na zmęczenie i nawet nie czuje ciągłego glodu a co najwazniejsze po każdym napoju czy jedzeniu czuje sie ok.. nawet brzucha nie jest specjalnie wzdęty. Moze jest na etapie, ze mijają te wredne objawy i zle samopoczucie.
 
A ja wlasnie zjadlam i niestety ale znow mnie scina :( jak tak dalej bedzie to przespie te wszystkie miesiace [emoji23]
Dziewczyny jest nadzieja dzis jest pierwszy dzien gdzie o tej godzinie nie umieram na zmęczenie i nawet nie czuje ciągłego glodu a co najwazniejsze po każdym napoju czy jedzeniu czuje sie ok.. nawet brzucha nie jest specjalnie wzdęty. Moze jest na etapie, ze mijają te wredne objawy i zle samopoczucie.
 
reklama
Do góry