reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

Cześć dziewczynki jak wam mija dzień ❤️
Ja już po pobraniu krwi morfo TSH zelazo itd (zaległe badania jak znalazł)
Tak mnie dzis ciągnie na rosol 😯😄😍
A wy jakie plany na dzisiaj?
 
reklama
No ja przed 8 padlam [emoji23] i wstalam dopiero. Zaraz mloda do szkoly i trzeba do zycia wracac :D
@Arremida90 [emoji3059][emoji7]slicznie [emoji7][emoji3059]
 
A co do brzucha, nie mialam do 6 mies :D mam nadzieje, ze teraz tez tak bedzie ;)
Mialam isc dzis na krew i taka pogoda, ze nosa nie wystawie :/
 
Cześć dziewczynki jak wam mija dzień ❤
Ja już po pobraniu krwi morfo TSH zelazo itd (zaległe badania jak znalazł)
Tak mnie dzis ciągnie na rosol 😯😄😍
A wy jakie plany na dzisiaj?
Ja dziś czekam na pierwszą betę, TSH i progesteron, powtórka pojutrze i mam nadzieję, że w walentynki uda mi się dostać do gine :) Jakoś trzeba dziś w pracy przeżyć mimo tylu wrażeń od wczoraj :D A wieczorem spotkanie z przyjaciółką :)
 
Wiecie co martwie się o dziewczyny, ktore sie nie odzywaja na forum jest na 37 w tabelce a odzywa sie garstka
Ja się nie odzywam ale to tylko dlatego, że myślami jestem już na wizycie, która mam pojutrze... Wierzę, że musi być dobrze, ale to moja pierwsza ciąża, do tegi6mam Hashimoto i wiecie milion myśli i emocji
 
Ja dziś czekam na pierwszą betę, TSH i progesteron, powtórka pojutrze i mam nadzieję, że w walentynki uda mi się dostać do gine :) Jakoś trzeba dziś w pracy przeżyć mimo tylu wrażeń od wczoraj :D A wieczorem spotkanie z przyjaciółką :)
Ja się wygadałam babci z ciąża chociaż nie chciałam po ostatnim ale jest dla mnie bliżej niż mama więc musialam. Ale wszystko bd dobrze. Już chce czwartek i zobaczyć pęcherzyk 😍
 
Do mnie zaczyna dobierać,że będzie ok. Tylko jeszcze serduszko ,ale to tylko kwestia czasu. Ostatnio było wszystko ok.
Ciąża wewnątrzmaciczna,Więc dobrze. W ogóle dla mnie super,że owu wróciłamtakże to bardzo dobry znak [emoji779][emoji779][emoji7][emoji7]
Miałam mieć w lutym pierwszy monitoring po histo, a tu ciąża . Mega zaskoczenie. Biorąc jeszcze ilość zbliżeń w okolicy możliwej owu JEDEN RAZ ,po prostu to był nasz czas i tyle [emoji7][emoji7][emoji7]

Ha, ja dokładnie to samo!! Dziś miałam wizytę żeby omówić wyniki wymazów, AMH itd, a zobaczyłam już malutkiego kropka <3
 
reklama
Ja się wygadałam babci z ciąża chociaż nie chciałam po ostatnim ale jest dla mnie bliżej niż mama więc musialam. Ale wszystko bd dobrze. Już chce czwartek i zobaczyć pęcherzyk 😍
Ależ będzie piękny widok 😍❤ Moja babunia odeszła pół roku temu, nie zdążyła... Ale wierzę, że to dzięki jej czuwaniu udalo nam się w końcu po 14 cyklach starań :) Będzie przy nas tylko inaczej :) U mnie wie mąż i przyjaciółka, a mamie powiem w weekend jak już zobaczę czy beta przyrasta, ale kreski ciemniutkie, jestem dobrej myśli, nie możemy się teraz stresować :)
 
Do góry