reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

Mi tez nic nie jest oprócz tego ze nie mam okresu nic się nie dzieje żadnych objawów żadnego powiększania się brzucha. Wiec nie ma co się zamartwiać na zaś bo to szkodzi dziecku. Niektóre martwią się o brak objawów inne o to ze sobie te objawy wmawiają każda ciąża inna ale stres jest w ogóle nie wskazany także jedyna moja rada jest czekać do wizyty i starać się nie myśleć w ogóle . Jak każda usłyszy serce zaraz się zacznie stres o brak ruchów później o ilość ruchów także zamiast się stresować lepiej wrzucić na luz myśleć pozytywnie i cieszysz się stanem w jakim się jest.
Co do kondycji tez nie zauważyłam żeby spadła korzystam z basenów z siłowni i chodzę na długie spacery póki co nie widzę żadnych spadków czy osłabienia wydajności.

Edit. A wczoraj usłyszałam serduszko także nic mi nie jest a tam wszystko dobrze
 
reklama
Mi tez nic nie jest oprócz tego ze nie mam okresu nic się nie dzieje żadnych objawów żadnego powiększania się brzucha. Wiec nie ma co się zamartwiać na zaś bo to szkodzi dziecku. Niektóre martwią się o brak objawów inne o to ze sobie te objawy wmawiają każda ciąża inna ale stres jest w ogóle nie wskazany także jedyna moja rada jest czekać do wizyty i starać się nie myśleć w ogóle . Jak każda usłyszy serce zaraz się zacznie stres o brak ruchów później o ilość ruchów także zamiast się stresować lepiej wrzucić na luz myśleć pozytywnie i cieszysz się stanem w jakim się jest.
Co do kondycji tez nie zauważyłam żeby spadła korzystam z basenów z siłowni i chodzę na długie spacery póki co nie widzę żadnych spadków czy osłabienia wydajności.
Dokładnie.
Ciągle będziemy szukać czegoś.
 
Dzięki dziewczyny
Jak widzę tylko tu cały czas o objawach i jakie mocnie i wgl to tak ciężko mi trochę ogarnąć sama siebie.

Umowie się na piątek na wizytę bo po prostu zeswiruje


Pisaliście o pogodzie ja to lubię jak wieje i jest tak ciepło. Gorzej właśnie jak ten wiatr potęguje odczucie zimna. A tak jak jest teraz to całkiem fajnie.
No może ten grad jakby mnie nie stłukł po drodze do pracy to by było przyjemniej ale nie jest źle
 
Do mnie zaczyna dobierać,że będzie ok. Tylko jeszcze serduszko ,ale to tylko kwestia czasu. Ostatnio było wszystko ok.
Ciąża wewnątrzmaciczna,Więc dobrze. W ogóle dla mnie super,że owu wróciłamtakże to bardzo dobry znak [emoji779][emoji779][emoji7][emoji7]
Miałam mieć w lutym pierwszy monitoring po histo, a tu ciąża . Mega zaskoczenie. Biorąc jeszcze ilość zbliżeń w okolicy możliwej owu JEDEN RAZ ,po prostu to był nasz czas i tyle [emoji7][emoji7][emoji7]
 
Cześć dziewczyny! Dziś 14 dpo, wczorajszy wieczorny (od 10) i dzisiejszy poranny (od 25) test pozytywny 😊. Rano byłam na becie, TSH i progesteronie. Mam nadzieję, że niedługo już na 100% u Was zagoszczę. Przybliżony termin porodu kalendarzyk wylicza na 19 października 😊 Buziaki!

927EFB2D-2A8D-48B8-B582-0A36A976C1B4.jpeg

267EF9E6-4F72-4665-94FD-9580FA4CF180.jpeg
 
reklama
Do góry