reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Ja się zaczynam martwic bo kurde czuje się od kilku dni z a dobrze, WGL nie jak w ciąży. Tylko troszkę bardziej senna jestem Ale bez przesady, brzuch już rzadko boli, cycki jakby też delikatniej. Są wielkie i nabrzmiale Ale bolą trochę zelzaly bo miałam tak że nie mogłam się wgl dotknąć. Niech już będzie ten 18, bo zwariuje. Nie wiem czy wszystko ok.
Mnie też przeszło.
Czasem poczuje jajnik Ale tak mogę mieć do końca bo jest po operacji.
Zaczynam się czuć jak z synem czyli ŚWIETNIE
 
reklama
Ja się zaczynam martwic bo kurde czuje się od kilku dni z a dobrze, WGL nie jak w ciąży. Tylko troszkę bardziej senna jestem Ale bez przesady, brzuch już rzadko boli, cycki jakby też delikatniej. Są wielkie i nabrzmiale Ale bolą trochę zelzaly bo miałam tak że nie mogłam się wgl dotknąć. Niech już będzie ten 18, bo zwariuje. Nie wiem czy wszystko ok.
Mnie też przeszło.
Czasem poczuje jajnik Ale tak mogę mieć do końca bo jest po operacji.
Zaczynam się czuć jak z synem czyli ŚWIETNIE
 
Ja na codzień mam dość duże piersi więc dużej różnicy nie ma. Ale są nabrzmiale i pełne [emoji4] a nie czuje właśnie nic prócz nich, brzuch mało co boli, rzadko, jedynie nogi rwa. Dziwne trochę. Dziś jest 5t4d. Chyba że wszystko jeszcze przede mną...
Tylko się cieszyć,że jest ok.
Ja też się czuje świetnie.
 
Ja się zaczynam martwic bo kurde czuje się od kilku dni z a dobrze, WGL nie jak w ciąży. Tylko troszkę bardziej senna jestem Ale bez przesady, brzuch już rzadko boli, cycki jakby też delikatniej. Są wielkie i nabrzmiale Ale bolą trochę zelzaly bo miałam tak że nie mogłam się wgl dotknąć. Niech już będzie ten 18, bo zwariuje. Nie wiem czy wszystko ok.
A co ja mam powiedzieć ? :D
Ja nie mam totalnie nic, ani pół objawa

No i też się boje tym bardziej że miałam grypę i boję się że mogła namieszać
 
Ja WGL mam z seksem problem. Nie wiem czy też tak macie. Jak zaczynam tylko się podniecać czuje jakieś napięcie w brzuchu. A po orgazmie normalnie skorcze podbrzusza. Takie skurcze były mnie przed @Zawsze na ok 3 dni przed, jak się kochalismy. Więc sama już nie wiem o co kaman.
Mam trochę intymne pytanie,ale gdzie jak nie tu.
Jak u was teraz z seksem
Ja się boję.nie wiem czemu[emoji18][emoji18]
 
reklama
Do góry