reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

@Mama2012/2020 ile razy robię naleśniki to mówię że to już ostatni raz. Tak mnie wkurza że to się tak długo i mozolnie robi
A twoje pysznie wyglądają
Takie ciemne.. z razowej mąki?


@Rudaa94 a co studiujesz?

@maryliese współczuję moja przyniosła 2 tyg temu grypę, u niej trwało 2 dni a jak mnie rozłożyło to cały tydzień nie wiedziałam gdzie jestem:( najgorsze że to akurat teraz jak robiłam test, trochę się boje ze ma to wpływ na zarodek i że z nim jest coś nie tak przez to

@Peony kurcze a mi się zawsze wydawało że dodatki i premię się nie liczą.
Dałabym sobie za to łapy uciąć [emoji51]
 
reklama
No właśnie nie wiem jak to jest. W moim przypadku to by była różnica prawie tysiąca miesięcznie. Muszę poszukać jakichś wiarygodnych informacji na ten temat.
@Mama2012/2020 ile razy robię naleśniki to mówię że to już ostatni raz. Tak mnie wkurza że to się tak długo i mozolnie robi
A twoje pysznie wyglądają
Takie ciemne.. z razowej mąki?


@Rudaa94 a co studiujesz?

@maryliese współczuję moja przyniosła 2 tyg temu grypę, u niej trwało 2 dni a jak mnie rozłożyło to cały tydzień nie wiedziałam gdzie jestem:( najgorsze że to akurat teraz jak robiłam test, trochę się boje ze ma to wpływ na zarodek i że z nim jest coś nie tak przez to

@Peony kurcze a mi się zawsze wydawało że dodatki i premię się nie liczą.
Dałabym sobie za to łapy uciąć [emoji51]
 
Znalazłam coś takiego, więc dodatek za noce się wlicza [emoji847]
No właśnie nie wiem jak to jest. W moim przypadku to by była różnica prawie tysiąca miesięcznie. Muszę poszukać jakichś wiarygodnych informacji na ten temat.
Screenshot_20200208_183634_com.android.chrome.jpeg
 
Liczy się wszystko od czego idą składki. Jeśli od premii są odprowadzane składki (spytaj księgowej) to jak najbardziej. U mnie też się wliczała np. trzynastka :) i godziny nocne na pewno bo na pewno odprowadzane są składki
No właśnie nie wiem jak to jest. W moim przypadku to by była różnica prawie tysiąca miesięcznie. Muszę poszukać jakichś wiarygodnych informacji na ten temat.
 
Raczej nie ma to znaczenia, ponieważ za płeć dziecka odpowiada plemnik ;)
A wiesz może z którego jajnika mialaś owulację? Ciekawa jestem jak to się sprawdza wzgledem płci dziecka, ja miałam ostatnia z lewego i "dr google" obstawia na dziewczynkę, ciekawe czy to ma jakieś pokrycie w rzeczywistości [emoji23]
 
reklama
A wiesz może z którego jajnika mialaś owulację? Ciekawa jestem jak to się sprawdza wzgledem płci dziecka, ja miałam ostatnia z lewego i "dr google" obstawia na dziewczynkę, ciekawe czy to ma jakieś pokrycie w rzeczywistości [emoji23]

Dokładnie to plemniki maja albo x albo y a komórka jajowa to x i zależy jaki połączy się z komórka to wychodzi xx - dziewczynka xy- chłopiec
 
Do góry