reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Każda z nas ma inna historie, ja tez pracowalam do momentu jak zaczelam plamić potem przeboje bo nagle lekarz stwierdzil dziurę w sercu mojego synka wiele strachu i nie potrzebnego stresu a okazało się, że jego usg bylo chyba brudne bo nie wiem jak to rozumieć skoro wczesniej nie widzial a potem wyskoczył z tym jak filip z konopii i jeszcze przekazał to tak ze wyszłam zaryczana z gabinetu.. są takie sytuacje, ze trzeba isc na l4 i nie oglądać się na to co mówią do okola. Ja trzymam kciuki, ze nam wszystkim bedzie dane donosić zdrowe dzidzie. Chociaż nie uktywam, że dużo dziewczyn sie nie odzywa i nie wiemy co z nimi
A ja zamierzam bo jedna ciążę straciłam i teraz zrobie wszystko by było ok. Nie oznacza to obijania się itd
 
reklama
40 rocznica ślubu to jest wynik tylko pozazdrościć...
Trzymam kciuki za studia oby bylo pozytywnie i do przodu..
Ja to poki co leze i pachne :) mloda tylko drazni o telefon zeby pograc... pozniej egzamin, do mamy zajechac zyczenia zlozyc z okazji 40 rocznicy slubu i do domu :)
 
Cześć dziewczyny! Trzeba przyznać, że w Polsce naprawdę mamy baaardzo dobrze w kwestii L4 i macierzyńskiego, no i oczywiście jak jest dobrze, to jest to też nadużywane, ale w sumie każdy niech robi jak chce, bo i tak nikt nikogo nie przekona do swoich racji, więc każdy i tak zostaje z własnym zdaniem ;) My dziś jedziemy na wieś do rodziców i teściów i dopiero jutro wracamy. Za chwilkę się biorę za pakowanie naszej gromadki i ruszamy, więc nie muszę myśleć o gotowaniu przez cały weekend :)
 
W każdym z przypadków maja po ponad 1mm ,W normie na dany tydzień.
Pierwsze usg z synem,że tak powiem było robione lata temu na starym sprzęcie więc też jakość i wygląd może być kiepska.
Ale ja nie pisałam, że coś jest nie tak! Zwyczajnie ja też zawsze kropkę (w 1c) nazywałam "naszym kropkiem" a potem okazało się, że zarodek to wcale nie taka kuleczka hehe

Nieważne no [emoji38] to nie było nic złośliwego.
 
Ale ja nie pisałam, że coś jest nie tak! Zwyczajnie ja też zawsze kropkę (w 1c) nazywałam "naszym kropkiem" a potem okazało się, że zarodek to wcale nie taka kuleczka hehe

Nieważne no [emoji38] to nie było nic złośliwego.
Ale ja się nie obrażam ani nic.
Ciąża we właściwym miejscu jest. Nie jest pusty pęcherzyk i tyle mi wystarczy.
Czyli wszystko jest jak należy w tym tygodniu.
Mogłoby być pusto .
 
reklama
Do góry