reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Kurde myślę podobnie....[emoji849] oby nasi lekarze nas uspokoili A my zaczniemy czerpać czystą radość z naszego stanu [emoji7]
te dni oczekiwania do Usg strasznie się dużą nie wiem jak doczekać jeszcze ponad 2 tygodnie :D
a objawów nie mam żadnych już sama nie wiem czy sobie nie wkręciłam..
U mnie dziś w aplikacji zaczął się 7 tydzien. 6+0 [emoji4] oby fasolka się rozwijała [emoji16]
 
reklama
ja mam 5+4. w poniedziałek ide po jeszcze jeden test dla pewności bo jakos uwierzyć nie mogę :)
Kurde myślę podobnie....[emoji849] oby nasi lekarze nas uspokoili A my zaczniemy czerpać czystą radość z naszego stanu [emoji7]
U mnie dziś w aplikacji zaczął się 7 tydzien. 6+0 [emoji4] oby fasolka się rozwijała [emoji16]
 
tak mi się właśnie przypomnialo ze w pierwszej ciazy tak mnie mdliło ze do pracy jechalam z 3 przesiadkami i moglam jesc tylko jabłka.. afera byla jak sie skończyły a ja spóźniona już do pracy biegałam po wszystkich żabkach w okolicy za jablkami a jak pech chciał nigdzie nie było [emoji23][emoji23]
 
Hej dziewczyny z tym Zusem trochę przesadzacie fakt robią kontrole kobiet w ciąży, ale to są wg mnie uzasadnione bo jak są na własnej działalności i nagle podnoszą sobie składki do poziomu 9 tyś miesiecznie i po chwili ida na l4 z tytułu ciazy to to jest jawne okradanie państwa.. możecie się oczywiscie z mna nie zgodzic ale uważam, ze nie ktore kobiety po prostu przesadzają... zreszta lubego mama pracuje w zusie i takich przypadków jest coraz więcej. Generalnie chyba spoleczeństwo jest teraz nastawione na cwaniakowanie.
To już jest nieaktualny przepis....żeby mieć wyższe chorobowe musisz odkładać wyższe składki co najmniej 12 miesiecy:-) jak 2 miesiące podniesiesz i tak średnia jest liczona z 12 więc się to już nie oplaca:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry