reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Nie wiem jakie jest myslenie ZUS ale nie bede tesciowej czy mamy ciagnac kilkanascie kilkadziesiat kilometrow zeby mi psa pod blok wypuscila [emoji23] tak zeby bylo zgodnie z prawem ;) albo maz nie bedzie sie zwalnial z pracy zeby z psem wyjsc [emoji23]

Takie sytuacje sa kuriozalne, smieszne a przy tym tragiczne [emoji23]
No niestety jak jesteś chora to cała resztę może robić ktoś z rodziny. Tyjestes chora i masz leżeć
 
reklama
No ale jest jak jest i nic z tym nie zrobimy :) dziurę finansowa trzeba łatac :)

A teraz cos moze z przyjemniejszych tematow: jakie plany na weekend ? Aktywnie czy moze leniwie ? :)
 
Dzień dobry ;)
W planach sprzątanie, spacer, kino z synem. Jutro najpierw idziemy na urodziny mojego siostrzeńca, a wieczorem jadę do pracy, znowu noc. Nic tylko sobie w łeb palnąć. W poniedziałek będę spała po nocy, we wtorek dwunastka na dzień, ale za to w środę [emoji16] w środę w końcu wizyta u lekarza, nie mogę się doczekać! No a po wizycie znowu noc... Heheh ale i tak nie mogę się doczekać tej środy.
No ale jest jak jest i nic z tym nie zrobimy :) dziurę finansowa trzeba łatac :)

A teraz cos moze z przyjemniejszych tematow: jakie plany na weekend ? Aktywnie czy moze leniwie ? :)
 
Hej dziewczyny z tym Zusem trochę przesadzacie fakt robią kontrole kobiet w ciąży, ale to są wg mnie uzasadnione bo jak są na własnej działalności i nagle podnoszą sobie składki do poziomu 9 tyś miesiecznie i po chwili ida na l4 z tytułu ciazy to to jest jawne okradanie państwa.. możecie się oczywiscie z mna nie zgodzic ale uważam, ze nie ktore kobiety po prostu przesadzają... zreszta lubego mama pracuje w zusie i takich przypadków jest coraz więcej. Generalnie chyba spoleczeństwo jest teraz nastawione na cwaniakowanie.
 
U mnie latwego dnia nie bedzie bo teraz sprzatam potem jade do bydzi niestety autobusem odoprowadzamy auto do mechanika potem do ciotki odebrać soczewki powrót do domu pakowanie lubego na wyjazd i moze chwila spokoju... w sumie to z 150 km dziś zrobię łącznie
 
Ja to poki co leze i pachne :) mloda tylko drazni o telefon zeby pograc... pozniej egzamin, do mamy zajechac zyczenia zlozyc z okazji 40 rocznicy slubu i do domu :)
 
Tez studiuje i do tego pracuje i u nas zadna z dziewczyn nie korzystala z zadnych ulg na egzaminach itp a dzieciakow przez 5 lat urodzilo nam sie sporo :)

Na studiach nie zamierzam korzystac z zadnych przywilejow, bo mnie one ani nie stresuja ani nic, na obronę tez normalnie pojde i nie zamierzam wydziwiac.

Natomiast praca to juz inna bajka i nie uwazam tego za naduzycie.
A ja zamierzam bo jedna ciążę straciłam i teraz zrobie wszystko by było ok. Nie oznacza to obijania się itd
 
reklama
Do góry