reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

wszystkiego od początku nie nadrobię ale czytam ze są mamy kp. mój młody ma 16 mc i nie ma zamiaru przesta , nie wiem co zrobić...
u mnie z kp poczatki byly ciężkie bo mlody ssal ale nie przybieral skonczylo sie dokarmianiem w szpitalu. ale u domu dosłownie wisial na mnie 3 miesiace prawie non stop i sie udalo :) chcialam karmić 3 miesiące potem pol roku. potem rok a teraz to trwa i trwa.....
Na mnie tak wisiał 4 miesiące... 24/h, dla mnie to był koszmar, nic nie mogłam zrobić bez Niego. Mały hajnid.
No i wedzidelko do operacji, ale anestezjolog nie chciał się zgodzić na uspanie bo za malutki... Mielismy czekać do 9msca życia... Ostatecznie jak już po 4 mscu było trochę lepiej to zostawiliśmy to...
 
reklama
No my niestety ale jutro jedziemy do rodzicow i tesciow. Wiec nie mam jak jej gdziekolwiek zostawic wiec i tak i tak sie dowie. Na usg jej nie bede targac bo nie mam takiej mozliwosci.
Druga sprawa ze nawet nie daj boze jesli cokolwiek sie stanie to musi tez wiedziec ze czasami tak jest.
No,każdy inaczej do tego podchodzi. Ja wolę na dzień dzisiejszy jeszcze młodemu nie mówić nic.[emoji177]
To może jej po prostu powiedz i już bez cudowania i prezentów.
 
Dobra potrzebuje waszej podpowiedzi :) jak poinformowac corke bedzie miala rodzenstwo ? Macie jakies pomysly ? Koszulki nie wchodza w gre bo trudno dostac. Ksiazeczka z dedykacja ?
Mloda ma prawie 8 lat i prosila Mikolaja o siostre lub brata :)
Może pokaż jej w internecie, że znalazłaś fajna koszulkę i czy się z takiej ucieszy 😃? Już umie czytać, to będzie wiedziała co jest na rzeczy 😃
 
Oboje wlasnie chcemy zeby miala tą informacje przekazana w jaknajbardziej zapamietały sposob, szczegolnie ze to pierwsze wspolne dziecko. Moj maz to bardzo ale to batdzl przezywa i widze ze cchce zeby wszystko wyszlo idealnie.
No,każdy inaczej do tego podchodzi. Ja wolę na dzień dzisiejszy jeszcze młodemu nie mówić nic.[emoji177]
To może jej po prostu powiedz i już bez cudowania i prezentów.
 
No,każdy inaczej do tego podchodzi. Ja wolę na dzień dzisiejszy jeszcze młodemu nie mówić nic.[emoji177]
To może jej po prostu powiedz i już bez cudowania i prezentów.
Mój synek by oszalał z radości, bo codziennie od pół roku mnie prosi o rodzeństwo, ale jemu powiem dopiero po 12 tygodniu, bo wtedy będzie większa pewność, że wszystko się dobrze skończy ☺️
 
Na mnie tak wisiał 4 miesiące... 24/h, dla mnie to był koszmar, nic nie mogłam zrobić bez Niego. Mały hajnid.
No i wedzidelko do operacji, ale anestezjolog nie chciał się zgodzić na uspanie bo za malutki... Mielismy czekać do 9msca życia... Ostatecznie jak już po 4 mscu było trochę lepiej to zostawiliśmy to...
haha no ja 3 miesiące przywiazana do fotela, prawie bez obiadów ale wszystkie programy tv mualam na czasie. oby sytuacja sie nie powtórzyła..
zresztą sama nie wiem jak dam sobie radę [emoji23]
 
Ja w ogóle nikomu nie mówię dopóki nie zobaczę serduszka. Najchętniej to bym czekała do końca pierwszego trymestru ale nie umiem kłamać i jakoś mi ciężko by było ukrywać coś takiego przed mamą bo ona cholera domyślna jest jak nikt :D mam nadzieję, że za tydzień na USG będzie wszystko ok i wtedy powiemy rodzicom.
 
U mnie wiedzieli tylko rodzice moi bo wiedzieli o transferze, nie spieszy mi się do mówienia wszystkim. Po pierwszej ciąży biochemicznej powiedzieliśmy całej rodzinie dzień po tescie pozytywnym. 5 dni później mąż obdzwanial wszystkich i odkręcał. Nie muszę mówić ze czuliśmy zażenowanie i teraz może być to samo. Na szczęście małe grono wie. Nie muszę tłumaczyć itd to dodatkowy ból
 
Oboje wlasnie chcemy zeby miala tą informacje przekazana w jaknajbardziej zapamietały sposob, szczegolnie ze to pierwsze wspolne dziecko. Moj maz to bardzo ale to batdzl przezywa i widze ze cchce zeby wszystko wyszlo idealnie.
A może ubranko malutkie? Dla chłopa i dziewczynki. To taki znak będzie wasz że czekacie na maleństwo.
 
reklama
Moja juz sie martwi ze ja taka senna caly czas i oslabiona wiec ciezko bedzie mowic 3 miesiace ze mama jest przepracowana skoro calymi dniami spi. Sama mnie juz do lekarza wysyla.
Mój synek by oszalał z radości, bo codziennie od pół roku mnie prosi o rodzeństwo, ale jemu powiem dopiero po 12 tygodniu, bo wtedy będzie większa pewność, że wszystko się dobrze skończy [emoji3526]
 
Do góry