reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ja w ciąży z synkiem czułam się rewelacyjnie i teraz póki co też "nie czuję" ciąży.. Czyli co, drugi chłopak? [emoji6]
A ja mam po sobie przeczucie,że będę mieć córkę. Dlaczego? Może to zabrzmi głupio Ale wierzę w drobne znaki i od zawsze moje przeczucia się sprawdzały.
Mojemu synowi śniło się dziecko przeddzień 2 kresek, później siostra [emoji177]
Oczywiście jeszcze o niczym młody nie wie. Do tego jeszcze z moich obliczeń termin w @ wypada w dzień urodzin mojej zmarłej mamy[emoji177]
 
Hahaha. Ja tak kialam.ostatnio byłaby mnie mama na kawie, gadałam gadałam i nagle ie obudzidzilam po 20 minutach patrzę teściowa siedzi hahaha [emoji23][emoji23][emoji23] Nie wiedziałam co się dzieje i że przysnęłam nawet [emoji23][emoji23][emoji23]
Mam to samo. Potrafię zasnąć na siedząco w trakcie rozmowy
 
reklama
Hahaha. Ja tak kialam.ostatnio byłaby mnie mama na kawie, gadałam gadałam i nagle ie obudzidzilam po 20 minutach patrzę teściowa siedzi hahaha [emoji23][emoji23][emoji23] Nie wiedziałam co się dzieje i że przysnęłam nawet [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja przy mojej zasypiam i nie będąc w ciąży 😂 potrafi gadać i gadać bez końca
 
Do góry