reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Kurcze to ja właśnie mam w odwrotna stronę,
Wogole nie czuje się w ciąży.
Nic mnie ani nie ciągnie ani żadnego najmniejszego znaku ciąży nie ma ( poza okresem)
Nigdy nie miałam objawów ciąży ale delikatne ciągnięcia czułam na początku

Zastanawia mnie czy będzie aż tak lajtowo czy dopiero się zacznie lub że coś już złego się dzieje
Podejrzewam to ostatnie
Ja poza tym, że jestem śpiąca i sikam często też nie mam objawów.. ale się tym nie spinam, bo za chwilę mogę wykrakać ;) ja dziś mam 5+1
 
Ja co chwilę macam cycki czy może coś poczuje ale też nic.
A tu zwalam winę na odsrawienie dziecka od cycka bo może to dlatego a odstawiłam dość niedawno bo 2 miesiące temu
To sobie tak tlumacze to jeszcze nie reagują
Ja brak bólu piersi też sobie tłumacze długim karmieniem i tym że są już przygotowane w razie czego. Ale też się ciągle macam 😂
 
Ja w ciąży z synem czułam się lepiej niż nie będąc. Teraz też nie mam piersi wrażliwych czy jakiś mega oznak. Ciągnie mnie co jakiś czas tylko prawy jajnik Ale jego mam po operacji więc ma prawo dawać znać o sobie.
 
reklama
Do góry