reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Mi tez jest zimno, strasznie mnie trzęsie. A to z tym mydłem.dziwne było, też się czulamjakbymnje zjadła hahaha [emoji23][emoji23][emoji23] dobrze to okreslilas
Ja sie czulam jakby mi mydlo w nos wsadzono i jakbym je zjadla :D ale przeszlo :) bol glowy znow mnie dopadl ... czuje sie jakby mialo mnie rozlozyc.. a to po prostu taka zmeczona jestem... nawet siku mi sie nie chce wstawac :D
 
reklama
My gramy
Dzisiaj mam więcej chęci.
1581005740827.jpeg
 
Mi w pierwszym tygodniu jak dowiedzialam się o ciazy kumpel z pracy mial właśnie kurczaka to nie moglam kolo niego siedziec bo walilo mi strasznie nawet mu powiedzialam, ze chyba cos mu sie popsulo ale juz teraz wiem, ze to mi sie popsulo z węchem
U mnie chyba coś się zaczyna dziać. Właśnie usmzzylam kurde ja i śmierdzi mi kwasem. Jakby popsuje mięso było. Nie miałam to smażyć tak walił i teraz ten zapach w calej chacie czuje... Bo zwymiotuje... [emoji2961][emoji2961] A chwilę wcześniej czułam zapach mydła, a kumpela była na kawie i taka beke że mnie miała że szok. Powiedziała że kurczak pięknie pachnie i że chyba coś że mną nie tak [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Hahaha [emoji23][emoji23][emoji23] mi też się popsuło z wechem. Tej jo na serio myślałam że puszczę hafta [emoji23][emoji23][emoji23] porażka to była... musiałam cała chalupe wywietrzyc tak ki smród przeszkadzał [emoji23][emoji23]
Mi w pierwszym tygodniu jak dowiedzialam się o ciazy kumpel z pracy mial właśnie kurczaka to nie moglam kolo niego siedziec bo walilo mi strasznie nawet mu powiedzialam, ze chyba cos mu sie popsulo ale juz teraz wiem, ze to mi sie popsulo z węchem
 
Do góry