reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Ja to obstawiam, ze teraz bede miala po prostu córeczkę i dlatego taki odmienny stan bo poprzednio to tylko mnie odrzucilo od masła a tak moglam jeść i pic wszystko..
Mnie przy synu od kawy, mięsa itd.
Moją mamę przy mnie od mięsa i wielu rzeczy... Chyba nie ma reguły [emoji38]

Ja za to dziś cały poranek w wc... [emoji17] Nie znałam tego...
 
reklama
A ja rano (10) mloda do szkoly, po zakupki, wrocilam do domu i wyciagnelam konczyny bo zrobilam niespodzianki rodzicom ;) padam na twarz a jeszcze obiad musze zrobic... po 16 do szkoly, pozniej na zajęcia zaprowadzic, wroce i padne... bo o 5.30 sie obudzilam... a pozniej budziki meza....
 
A ja rano (10) mloda do szkoly, po zakupki, wrocilam do domu i wyciagnelam konczyny bo zrobilam niespodzianki rodzicom ;) padam na twarz a jeszcze obiad musze zrobic... po 16 do szkoly, pozniej na zajęcia zaprowadzic, wroce i padne... bo o 5.30 sie obudzilam... a pozniej budziki meza....
Pokaż później te prezenciki [emoji38][emoji3526]
 
Wy tu o jedzeniu ja musze isc obiad robic... a glodna jestem jak cholera...
Ja już po jakoś mi się nudzi w pracy to sobie pierogi kupiłam no pycha, ruskie i z mięsem takie pół na pół wzielam
Narazie dokładnie też tak mam jak ty [emoji846]ja na samym początku tylko się dziwnie czułam i taka słaba trochę
Tym bardziej że dobrze wiem że mam tu najmłodsza ciążę i wszystko z opóźnieniem a i tak podświadomie patrzę na wasze objawy i jakoś mi dziwnie.
W każdej ciąży tak miałam czyli bezobjawowo więc na spektakularne rzeczy raczej nie mam co liczyć

i głupia jeszcze się nie nauczyłam że się nie porównuje xD
No dla ciekawości tak... Bo ja jestem ciekawa jak tam przeżywacie ciążę że każdy inaczej i wgl ale jak sobie zaczynam coś wkręcać to muszę spasować trochę :)
 
Prosze bardzo :) akurat ten dla mojej mamy, bo ona teraz srednio kumata w zwiazku z choroba taty. I w srodku karteczka z wierszykiem, bo kleju na goraco nie moglam znalezc :)
20200206_122513.jpeg


W koncu "anielski wlos" z choinki sie do czegos przydal :D
 
U mnie narazie też zero jakichkolwiek objawów.
O poprzedniej ciąży dowiedziałam się grubo po 40 dc bo mi wychodziły ledwowidoczne cienie na testach,to była moja pierwsza ciąża, i wogóle nie brałam ich pod uwagę, spodziewałam się grubych krech- kto by przyposcil że po 4 latach będę doszukiwać się jakiegokolwiek cienia:-)
 
Prosze bardzo :) akurat ten dla mojej mamy, bo ona teraz srednio kumata w zwiazku z choroba taty. I w srodku karteczka z wierszykiem, bo kleju na goraco nie moglam znalezc :) Zobacz załącznik 1076974

W koncu "anielski wlos" z choinki sie do czegos przydal :D
Super pomysl:-)

Ja po pierwszym usg na bank polece kupić jakiegoś ciuszka:-)

Wy jak dzwonicie do lekarzy to oni sami wam proponują termin wizyty czy wy same wybieracie?
 
Hej pieknie to ujelas mysle, ze mialam słabszy dzień i chyba przytloczylo mnie wszystko do okola..a test pozytywny akurat bardzo mocno. Oswajam sie juz z tą mysla o bobo. Wczoraj zobaczylam bijące serce i jakos mi lzej mam nadzieje ze za 3 tyg bedzie wszystko ok i dzidzia bedzie zdrowa..
Napewno będzie wszystko ok [emoji846]
Ja właśnie zaczęłam 36 tc więc mi wiele czasu nie zostało a Tobie życzę wytrwałości na ten czas [emoji16]
 
reklama
Ja dziś jak wczoraj i przedwczoraj zasypiam na stojąco. Brzuch pobolewa, kręgosłup też. W pierwszej ciąży nie miałam zupełnie żadnych objawów. Czułam się świetnie, żadnej bety nie robiłam. No, ale to było kilka lat temu, młodsza byłam. Planuję w przyszłym tygodniu iść w końcu na wizytę do lekarza.
Poza tym idę dziś na nockę i strasznie mi się nie chce, wiadomo.
Witam wszystkie nowe mamusie ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry