reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
A powiedzcie mi jakie jest wasze zdanie czy corke puszczać do przedszkola w październiku czy lepiej zeby zostala w domu i nie zlapala czegoś jak urodze ?
A córka już chodzi do przedszkola? Czy dopiero będzie zaczynać? Bo nasz synek w pierwszym roku to chorował trochę... Teraz już nie, wiec ja normalnie go puszczę. Tym bardziej ze przy malenstwie pewnie nie będę mieć czasu żeby się z nim bawić... 😞
 
Przeraza mnie to ze będzie juz chłodno szaro buro ponuro
A skąd jesteś? Ja z Wielkopolski. Tu zimy praktycznie nie ma.. Szaro buro to prawda. Ale przynajmniej kiedy dzieciątko będzie jyz bardziej kumate i chciało poznawać swiat- na wiosnę do spacerówki w sam raz ☺ ja się cieszę że całe lato spędzę normalnie z synkiem, poświecę mu w koncu dużo czasu, i nie trzeba będzie odwoływać wakacji. Gdyby termin był na sierpień czy wrzesień, to pewnie nigdzie byśmy nie pojechali 😐
 
Ostatnia edycja:
Przeraza mnie to ze będzie juz chłodno szaro buro ponuro
Eee to na pewno nie, raczej w droga stronę to idzie niestety pewni upał jeszcze będzie tak jak to w tamtym roku to na burosc nie ma co liczyć.
Ja podlamuje mini depreche z powodu tego terminu ale w sensie że życie mnie znowu trochę ominie. mój mąż będzie sobie chodzić na treningi na mecze a mi zostanie tylko siłownia:( znowu będzie tak że sezon mnie ominie i to mi się bardzo nie podoba bo już to przerabiałam i psychicznie było mi ciężko pod koniec tylko z tego powodu. Nadrabiałam za to codziennymi spacerami po 10km ale to nie to samo, cały czas czułam że moje życie stoi w miejscu
Wiem że nie było to zbyt optymistyczne ale wiem że te moje demony z przeszłości będą teraz też wracać
 
U mnie hcg tez rośnie

IMG_1872.JPG


Na ten test to już Max więcej nie pokaże 🥰🥰🥰
 
Cześć dziewczyny, gratuluję Wam ;-) ja jeszcze nie bylam u lekarza ale wychodzi ze miałabym termin na polowe października. Ide 26 lutego. Chcialam sie wygadać, mam jedną córeczkę urodzona w czerwcu 2016. A teraz jak sobie pomysle ze urodze w październiku to mi sie płakać chce. Wiem że ważne jest zeby sie urodzilo zdrowe. Ale dziewczyny, jak sobie z tym poradzić?
Mam synka z października i mega się cieszę, że może znów tak się uda 😍 Nie miałam rozkmin jak go ubierać, bo po prostu ubierałam go ciepło, w domu długi rękaw plus spodenki.. jesień była fajna, dużo spacerowaliśmy, a na lato już był raczkujący i już razem plazowaliśmy 😁 A latem jeszcze miałam mały brzuszek i nie było mi ciężko, no i nie musiałam dla siebie praktycznie żadnych ciuchów kupować 😉
 
reklama
Do góry