reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Miałam w planie pójść w przyszłym tygodniu, ale rozważam ten piątek.
A tak w ogóle to kiedy macie w planie odwiedzić lekarza?
Ja idę 7.02 , dlatego tak wcześnie bo po ostatniej cp miałam przyjść się pokazać od razu po dodatniej becie.
4+4 będzie. Z synem byłam podobnie i już miał 1.1mm,tyle czasu A człowiek pamięta[emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
reklama
A tak w ogóle to kiedy macie w planie odwiedzić lekarza?
Ja idę 7.02 , dlatego tak wcześnie bo po ostatniej cp miałam przyjść się pokazać od razu po dodatniej becie.
4+4 będzie. Z synem byłam podobnie i już miał 1.1mm,tyle czasu A człowiek pamięta[emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Ja właśnie czekam do lekarza. Jest to 5+1 tydz. Normalnie wg mnie jest to za wcześnie na wizytę, ale jestem po 1 poronieniu, dlatego chcę być pod stałą opieką lekarza...najwyżej mnie zaraz pogoni 😋
 
Ja bym najchetniej poszla jak najszybciej :) moja mama tak przeżywa to ze ja jeszcze do pracy nie wrocilam ze szok.... bardziej niz ja :D
 
Oooo i źle policzyłam termin... Na 14 a nie na 10 będzie

Ja lekarza będę pewnie odwiedzać w 6 tyg może trochę później
No chyba że mnie skorci wcześniej ale wątpię ostatnio jak byłam wcześniej to nawet USG nie zrobiła mi bo powiedziała że to za wcześnie i nic nie będzie widać
Byłam w 5+ kilka dni wtedy
 
Oooo i źle policzyłam termin... Na 14 a nie na 10 będzie

Ja lekarza będę pewnie odwiedzać w 6 tyg może trochę później
No chyba że mnie skorci wcześniej ale wątpię ostatnio jak byłam wcześniej to nawet USG nie zrobiła mi bo powiedziała że to za wcześnie i nic nie będzie widać
Byłam w 5+ kilka dni wtedy
No pewnie,że najlepiej około 6tc. Normalnie też bym poszła później, ale jak trzeba to trzeba.
 
U mnie dzis 4+6.... dopiero.... jeszcze poranna klotnia do tego doszla i czuje sie jak gowno...
 
reklama
Do góry