reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny! Ja dziś obudziłam się na sikanie koło 5 i nie mogłam się ułożyć i zasnąć... później po 7 padłam i zadzwonil budzik, więc jestem jak przejechana przez czołg.. Jem śniadanko i do pracy ☺️
 
Hejka hej ja wlasnie się zbieram do pracy znowu do 18 chyba oszaleje a co do przejechania przez czołg to mam takie odczucia od wczoraj..
Cześć dziewczyny! Ja dziś obudziłam się na sikanie koło 5 i nie mogłam się ułożyć i zasnąć... później po 7 padłam i zadzwonil budzik, więc jestem jak przejechana przez czołg.. Jem śniadanko i do pracy [emoji3526]
 
A tak w ogóle to kiedy macie w planie odwiedzić lekarza?
Ja idę 7.02 , dlatego tak wcześnie bo po ostatniej cp miałam przyjść się pokazać od razu po dodatniej becie.
4+4 będzie. Z synem byłam podobnie i już miał 1.1mm,tyle czasu A człowiek pamięta[emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
Hejka witam wszystkich w ten piękny deszczowy poranek
przyjmujecie jeszcze nowy narybek?
Dziś jestem drugi dzień po okresie i zrobiłam w końcu test wczoraj mi się nie chciało. Tzn nie chciałam go marnować... I wyszły 2 mocne kreski od razu. Termin jakoś na 10.10 wypada.
Moja historia z dzieckiem jest bardzo skomplikowana pod względem mentalnym... bardzo nie chciałam drugiego dziecka. Dojrzewałam do tej myśli prawie całe życie i teraz czuję się z tą myślą 2 kresek dość dobrze, choć jeszcze bardziej neutralnie niż dobrze. Mam tendencję do poronień, więc też nie będę się nakręcać. Wiem też że wraz z wiekiem ciąży będę musiała zrezygnować ze sportu, choć nie do końca bo na siłowni ćwiczyć siłowo będę do samego końca i tu mam szanse naprawić błąd z poprzedniej ciazy że trafiałam na słabych lekarzy którzy zakazywali cwiczen. Teraz przynajmniej o tą wiedzę jestem mądrzejsza że nie można radykalnie zmieniać trybu życia tylko go udelikatnic
Trenuje siłowo już parę dobrych lat kilka razy w tyg


Wychodzę właśnie z dość ciężkiej grypy więc oczywiście też się obawiam bo zagnieżdżenie zarodka to właśnie wypadało na szczyt grypy u mnie i wysoką gorączkę a tam tak łatwo o błędy czy w zagnieżdżeniu czy w podziale komórek ... Ehhh no będzie co będzie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka witam wszystkich w ten piękny deszczowy poranek
przyjmujecie jeszcze nowy narybek?
Dziś jestem drugi dzień po okresie i zrobiłam w końcu test wczoraj mi się nie chciało. Tzn nie chciałam go marnować... I wyszły 2 mocne kreski od razu. Termin jakoś na 10.10 wypada.
Moja historia z dzieckiem jest bardzo skomplikowana pod względem mentalnym... bardzo nie chciałam drugiego dziecka. Dojrzewałam do tej myśli prawie całe życie i teraz czuję się z tą myślą 2 kresek dość dobrze, choć jeszcze bardziej neutralnie niż dobrze. Mam tendencję do poronień, więc też nie będę się nakręcać. Wiem też że wraz z wiekiem ciąży będę musiała zrezygnować ze sportu, choć nie do końca bo na siłowni ćwiczyć siłowo będę do samego końca i tu mam szanse naprawić błąd z poprzedniej ciazy że trafiałam na słabych lekarzy którzy zakazywali cwiczen. Teraz przynajmniej o tą wiedzę jestem mądrzejsza że nie można radykalnie zmieniać trybu życia tylko go udelikatnic
Trenuje siłowo już parę dobrych lat kilka razy w tyg
Pewnie , że tak. To terminy podobne bo ja ok 12.10.
Ja biegam, ze względu że biegam długie dystanse muszę je zamienić na kijki , ale nie mam zamiaru rezygnować z ruchu i zdrowej diety[emoji177][emoji177]
Też jestem bardzo ostrożna z uczuciami co do radości.

Witamy na pokładzie.
 
Do góry