reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
O matko! Serio?! Ja pamiętam jak ona robiła test. Miał za takie tłuste krechy przed terminem że to aż szok był [emoji16][emoji16][emoji16]
Dziekuje kochane za wsparcie i słowa podtrzymujące na duchu.. myśle, ze powrót do szarej rzeczywistości dał mi dziś w kość tym bardziej, że dzis pierwszy raz z rana czułam sie tak fatalnie pewnie stres trochę dołożył swoje.. aha Olka odpisała i wyobraźcie sobie, że jest na koniec sierpnia, a nie wrzesień wiec mega przeskoczyla z naszego października.
 
Zaraz zaraz poziom bety we krwi wzrasta po zagnieżdżeniu czyli jak 27 stycznia byl 5 tydzień to faktycznie musialam zaskoczyc w grudniu... dobrze licze ?
 
Cześć dziewczyny
OM 29 grudzień, TP wg OM wypada gdzieś na pierwszą połowę października. Nie robiłam jeszcze bety. Jestem z Bydgoszczy, za dwa miesiące będę mieć 30 lat. Mam już jedną córeczkę: w marcu będzie mieć 3 lata. Pierwsza ciąża zakończona nieplanowanym cc. Na forum bb od 2016r.
 
Witaj i zapraszamy :)
Cześć dziewczyny
OM 29 grudzień, TP wg OM wypada gdzieś na pierwszą połowę października. Nie robiłam jeszcze bety. Jestem z Bydgoszczy, za dwa miesiące będę mieć 30 lat. Mam już jedną córeczkę: w marcu będzie mieć 3 lata. Pierwsza ciąża zakończona nieplanowanym cc. Na forum bb od 2016r.
 
reklama
Do góry