reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Hej! [emoji4] Super następną kujawianka!
Zapraszamy, rozgosc się [emoji4]
Cześć dziewczyny
OM 29 grudzień, TP wg OM wypada gdzieś na pierwszą połowę października. Nie robiłam jeszcze bety. Jestem z Bydgoszczy, za dwa miesiące będę mieć 30 lat. Mam już jedną córeczkę: w marcu będzie mieć 3 lata. Pierwsza ciąża zakończona nieplanowanym cc. Na forum bb od 2016r.
 
Dopisuje do tabelki. Super, ze Bydgoszcz
Cześć dziewczyny
OM 29 grudzień, TP wg OM wypada gdzieś na pierwszą połowę października. Nie robiłam jeszcze bety. Jestem z Bydgoszczy, za dwa miesiące będę mieć 30 lat. Mam już jedną córeczkę: w marcu będzie mieć 3 lata. Pierwsza ciąża zakończona nieplanowanym cc. Na forum bb od 2016r.
 
reklama
Po prosze dane do tabelki... data OM data porodu wg OM ewentualnie data wizyty, wiek i miejscowość. Oczywiscie jesli chcesz byc w tabelce
Cześć Dziewczyny,
Mam nadzieję,że przyjmiecie do Waszego super grona:) na to wygląda, że też w październiku będę mamuśką :) Dzisiejsza beta to 1218... i oby tylko rosła. Jestem po wrześniowym poronieniu,ale wierzę, że tym razem zostanę z Wami do końca:)
 
Do góry