reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

Ja sie dzis tez nałaziłam i leze plackiem bo mnie wszystko ciagnie. No ja pracujac w administracji to za najnizsza krajowa to nawet nie wiem czy wroce po tym zwolnieniu... szkoda mi jedynie kierownixzki i jednej wspolpracownicy bo druga to straszna zmija
Ja się waham tylko ze względu na moje współpracownice. W tej chwili brakuje dwóch osób do obsadzenia grafiku. Jak odejdę to dziewczyny będą więcej w pracy niż w domu. Nie wiem, może jutro mi te myśli przejdą, bo dziś miałam bardzo ciężki dzień, ale niepokoją mnie bardzo bóle brzucha, które po takim dniu zdecydowanie bardziej odczuwam. Chyba wybiorę się szybciej do lekarza. Myślę, że ze względu na rodzaj pracy nie będzie mi robił problemów i wystawi zwolnienie. Trudno. Będzie afera, ale coś za coś
 
reklama
Ja raczej nie będę miała problemu ze znalezieniem nowej pracy, ale lubię aktualne miejsce i trochę szkoda, ale nie dam rady tak dłużej pracować.
Ja sie dzis tez nałaziłam i leze plackiem bo mnie wszystko ciagnie. No ja pracujac w administracji to za najnizsza krajowa to nawet nie wiem czy wroce po tym zwolnieniu...
 
Rozumiem Cie doskonale. Ja moge miec problem, ale jak nie wyjdzie to pojde albo na swoje albo pod męża. A szkoda zdrowie tracic... .
Ja raczej nie będę miała problemu ze znalezieniem nowej pracy, ale lubię aktualne miejsce i trochę szkoda, ale nie dam rady tak dłużej pracować.
 
To moj wynik bety i za cholere nie ogarniam tych zakresow bo jeden na drugi wchodzi. Co do @ to tak srednio normalny bo byl krótszy na 100% i chyba nie az tak intensywny jak zawsze ale szczerze mówiąc to nie pamietam tak dobrze bo zrobilam test wyszedl negatywny dostalam @ wiec puściłam w niepamięć.. test jak robiłam a w zasadzie to od razu zrobilam 2 z rozniej firmy i to o godzinie 23:30 a 3 zrobilam rano o 6 i kazdy wyszedl pozytywny i normalnie w pare sek... masakra w środę dowiem sie prawdy Zobacz załącznik 1075874
Wychodzi 5 albo 6 tydzień, więc spoko [emoji6] ja w poprzedniej ciąży w 5 tygodniu miałam betę 4tysiace... [emoji6] I pojedyncza ciąża
 
Ja też będę musiała zmienić. Ale dzidziuś najważniejszy teraz Kochana! [emoji7]
W końcu w domu ;) jem pyszną fasolkę po bretońsku ;) Poza tym strasznie boli mnie brzuch. Dzisiejszy dzień zdecydowanie dał mi w kość ;( chyba zacznę jednak rozważać zwolnienie. Trudno najwyżej będę musiała zmienić pracę po macierzyńskim.
 
Dziekuje kochane za wsparcie i słowa podtrzymujące na duchu.. myśle, ze powrót do szarej rzeczywistości dał mi dziś w kość tym bardziej, że dzis pierwszy raz z rana czułam sie tak fatalnie pewnie stres trochę dołożył swoje.. aha Olka odpisała i wyobraźcie sobie, że jest na koniec sierpnia, a nie wrzesień wiec mega przeskoczyla z naszego października.
 
reklama
Do góry