reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Czyli w dniu wykonania badania byłaś podejrzewam w 6 tygodniu. Musiałaś zajść w grudniu w takim razie. Na 100%. Pewnie krwawienie nie było okresem A plemieniem. Poza tym żadnej test nie wyszedlby Ci wieczorem taki wyraźny przed terminem @ [emoji4] Czyli myślę że będziesz wrzsniowka jak Ola którą założyła ten wątek i miała podobną sytuację. A jest Ci nie wyszedł w poprzednim cyklu bo było przed implantacja, jakbyś zrobiła testów tym niby okresie to napewno byłby pozytywny [emoji4] Tak myślę [emoji4]
Ja przy ciąży z synkiem już na dwa dni przed spodziewaną miesiączka miałam bęte ponad 1000, wystarczy, że owu była zaraz po miesiączce i spokojnie można mieć taki wynik 😉
 
Mówisz że mogłaby zaciazyc w tamtym cyklu? Kurde okres miała na 25 A 27 beta prawie 3000. Coś mi tu nie gra...
Ja przy ciąży z synkiem już na dwa dni przed spodziewaną miesiączka miałam bęte ponad 1000, wystarczy, że owu była zaraz po miesiączce i spokojnie można mieć taki wynik [emoji6]
 
@Peony przede wszystkim musimy myśleć teraz o maluszkach, praca oczywiscie jest ważna, ja też planuje jeszcze trochę popracować. Wiem jedno- nikt nie powie nam nawet dziękuje za to, że będąc w ciąży latałyśmy i normalnie siedziałyśmy w robocie.
 
reklama
Do góry