reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Nie nie mi umowa się nie może skończyć ja nie podlegam pod ZUS i pod kodeks pracy cywilny. Mam stres bo nie chce aby już teraz wiedzieli bo po pierwsze nie byłam jeszcze u lekarza, po drugie chce pracować, a jak sie dowiedzą to będą kombinować.. mój naczelnik jest dziwny
A dlaczego się boicie że w pracy coś poznają ? Kończy się wam umowa czy jak
 
Ja pracuje w szpitalu. Takie male korpo :) czy ja wiem czy sie ucieszy? Siedze od 4 miesiecy na zwolnieniu i moglabym je dalej ciagnac ale mi juz nudnk (jakiejs ogromnej poprawy nie ma i tak). Ale jak pomyślę ze wroce do "cichego mobbingu" w pokoju to az sie nie chce wracac.
O kurcze no to naprawdę. Szef się ucieszy że wracasz a ty tu wyskoczysz z ciążą. Napewno będzie zdziwko, ale co tam. Kiedy jak nie teraz
 
To ja byłam rano na pobraniu, ale robiłam tylko TSH, bo jutro mam endokrynologa i stwierdziłam, że betą nie chce się stresować.. Za tydzień już wizyta, więc wszystko się okaże 😁 Póki co czuje się bardzo dobrze i czerpię radość z ciąży ☺️ Oczywiście już snuje plany jak to będzie i jaki synek będzie szczęśliwy i cała rodzinka.. A to dopiero 4+5 🙈🙈
 
Ja tez 4+5 :) ja ide z ciekawosci :) bo zanim ja sie do gina dostane.... [emoji23]
To ja byłam rano na pobraniu, ale robiłam tylko TSH, bo jutro mam endokrynologa i stwierdziłam, że betą nie chce się stresować.. Za tydzień już wizyta, więc wszystko się okaże [emoji16] Póki co czuje się bardzo dobrze i czerpię radość z ciąży [emoji3526] Oczywiście już snuje plany jak to będzie i jaki synek będzie szczęśliwy i cała rodzinka.. A to dopiero 4+5 [emoji85][emoji85]
 
reklama
Do góry