reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Mam dokładnie to samo i dzisiaj też śpię w staniku bo dziwi ranojak się podniosłam to myślałam że odpadna
Hej, dziewczyny[emoji846]jak mnie bolą piersi, sutki, ma - sa - kra! Już śpię w biustonoszu, ale zdjelam w dzień na chwilę żeby trochę oddechu złapały [emoji16]i tragedia każda styczność z materiałem nie do wytrzymania [emoji52]też tak macie??? Wczoraj zaczęłam 6tc [emoji846]
 
reklama
Przykro mi bardzo kochana! [emoji25][emoji25][emoji25] Trzymaj się tam! Napewno aniołek wybrał inna datę na przyjście na swiat! [emoji58] Ściskam mocno! [emoji173]
Musze się z wami pożegnać i poprosić o wykreślenie mnie z listy październikowych mam.
Zaczęłam krwawić więcej i byłam na pogotowiu, tam czekałam 7 godz aż przyjdzie ginekolog leczgdy zrobił usg to nieznalazł ciąży a test ciążowy jest już negatywny.

Ściskam was mocno i mam nadzieje że każda z was szczęśliwie dotrwa do końca ciąży w październiku będzie tulić swoje maleństwo.

Niestety nasz aniołek jest już w niebie
 
Bardzo mi przykro kochana :( trzymaj sie mocno ! Trzymam za Ciebie kciuki i wysylam duzo sily ...
Musze się z wami pożegnać i poprosić o wykreślenie mnie z listy październikowych mam.
Zaczęłam krwawić więcej i byłam na pogotowiu, tam czekałam 7 godz aż przyjdzie ginekolog leczgdy zrobił usg to nieznalazł ciąży a test ciążowy jest już negatywny.

Ściskam was mocno i mam nadzieje że każda z was szczęśliwie dotrwa do końca ciąży w październiku będzie tulić swoje maleństwo.

Niestety nasz aniołek jest już w niebie
 
Bardzo mi przykro [emoji22] Trzymaj się!
Musze się z wami pożegnać i poprosić o wykreślenie mnie z listy październikowych mam.
Zaczęłam krwawić więcej i byłam na pogotowiu, tam czekałam 7 godz aż przyjdzie ginekolog leczgdy zrobił usg to nieznalazł ciąży a test ciążowy jest już negatywny.

Ściskam was mocno i mam nadzieje że każda z was szczęśliwie dotrwa do końca ciąży w październiku będzie tulić swoje maleństwo.

Niestety nasz aniołek jest już w niebie
 
Witam was serdecznie :) melduje się jako październikowa mama. W piątek robiłam test i dwie krechy jak nic. Aplikacja pokazuje termin 9.10.2020. To moje drugie dziecko, mam córeczkę urodzona w listopadzie 2018. Może spotkam jakąś listopadowa mamę z forum :)
 
Witamy!
Rozgosc się [emoji4]
Witam was serdecznie :) melduje się jako październikowa mama. W piątek robiłam test i dwie krechy jak nic. Aplikacja pokazuje termin 9.10.2020. To moje drugie dziecko, mam córeczkę urodzona w listopadzie 2018. Może spotkam jakąś listopadowa mamę z forum :)
 
IMG_1866.JPG
 
reklama
Przykro mi. Śle moc uścisków
Musze się z wami pożegnać i poprosić o wykreślenie mnie z listy październikowych mam.
Zaczęłam krwawić więcej i byłam na pogotowiu, tam czekałam 7 godz aż przyjdzie ginekolog leczgdy zrobił usg to nieznalazł ciąży a test ciążowy jest już negatywny.

Ściskam was mocno i mam nadzieje że każda z was szczęśliwie dotrwa do końca ciąży w październiku będzie tulić swoje maleństwo.

Niestety nasz aniołek jest już w niebie
 
Do góry