reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

Wlasnie wyszlam z bety :) taki ze mnie dzielny pacjent ze dostalam karte stalego klienta :) no i babki juz mnie kojarza [emoji23]
 
reklama
Kochana ja aż tam miałam. Tak się steresowalam tylko że ja w pracy tak się źle czułam że od razu się zorientowali[emoji23][emoji23][emoji23]
Masakra na 10 jadę do pracy a czuje się jakbym miala sie przekręcić... czyżby stres, że ktoś na mnie spojrzy i się domyśli. Nie wiem ale okropnie sie czuje
 
Ja kochana na Twoim miejscu bym wcale nie wracała [emoji4] Tym bardziej z pracujesz w szpitalu między zarazkami [emoji4]
Ja pracuje w szpitalu. Takie male korpo :) czy ja wiem czy sie ucieszy? Siedze od 4 miesiecy na zwolnieniu i moglabym je dalej ciagnac ale mi juz nudnk (jakiejs ogromnej poprawy nie ma i tak). Ale jak pomyślę ze wroce do "cichego mobbingu" w pokoju to az sie nie chce wracac.
 
Hej dziewuszki [emoji7] Ja dzisiaj czuje się świetnie [emoji4] Bóle brzucha z wczoraj minęły, no tylko cycki bolą wiadomo... nawet się już nimi nie przejmuje. Mudz więc na zakupy więc zaraz zbieram dupsko i pędzę. Ci kupić test który zrobię sobie na pamiątkę. Teraz już kreski powinny być mega tłuste![emoji173] muszę coś kupić na obiad Ale nie mam pomysłu. Co dzisiaj robicie? [emoji4]
Ps. Nie wiem dlaczego ale zawsze odpisuje najpierw na wszystkie posty, później się z Wami witam! [emoji23][emoji23][emoji23] Po kolei jak cholera! [emoji23][emoji23]
 
Klopsiki z indyka, marchewka z groszkiem i kasza jeczmienna :)
Hej dziewuszki [emoji7] Ja dzisiaj czuje się świetnie [emoji4] Bóle brzucha z wczoraj minęły, no tylko cycki bolą wiadomo... nawet się już nimi nie przejmuje. Mudz więc na zakupy więc zaraz zbieram dupsko i pędzę. Ci kupić test który zrobię sobie na pamiątkę. Teraz już kreski powinny być mega tłuste![emoji173] muszę coś kupić na obiad Ale nie mam pomysłu. Co dzisiaj robicie? [emoji4]
Ps. Nie wiem dlaczego ale zawsze odpisuje najpierw na wszystkie posty, później się z Wami witam! [emoji23][emoji23][emoji23] Po kolei jak cholera! [emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry