reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
image.jpg
I juZ po :) walka 2 dni :) parte 2 godziny i wkroczyli z próżno ciągiem :) 2842 G Zofia :D
 
Ostatnia edycja:
Mój termin to 22 ale lekarka będzie próbowała wywołać termin poród tydzień wcześniej ma wtedy dyżur poza tym mam 100 km do szpitala a temat covid się zageszcza i nie wiadomo jak długo będą jeszcze porody rodzinne więc też wolę już jak najszybciej. Chociaż przyznam że mam trochę stracha bo wcześniejszy poród był poza masażem naturalnym biegiem A tutaj nie wiem co mnie dokładnie czeka. Mam nadzieję że zaopiekuję się nami tak jak obiecała 😁. Czy któraś z Was miała wywolywany poród sztucznie i ma porównanie z fizjologicznym przebiegiem?
Serio chcesz wywoływać poród specjalnie tydzień przed terminem? Wywoływanie oksy z wypowiedzi mam nie jest fajne. Skurcze są bardzo bolesne.
 
Gratulacje! Ja akurat na próżnociąg i te sprawy nie wyrażam zgody 🤷🏼‍♀️ Pytali się Ciebie?
Tak pytali . Na początku tez mówiłam ze nie chce i ze w Żadnym wypadku a jak po dwóch nie przespanych nocach i bólu jak nie wiem wiedziałam ze nie dam rady to sama poprosiłam o pomoc . Rodziłam bez znieczulenia . Dziewczyny pamiętajcie żeby za wszelka cenę spać przed porodem . Mi było ciężko wiec nie splam wgl i wgl nie miałam siły na bóle parte .
 
reklama
Tak pytali . Na początku tez mówiłam ze nie chce i ze w Żadnym wypadku a jak po dwóch nie przespanych nocach i bólu jak nie wiem wiedziałam ze nie dam rady to sama poprosiłam o pomoc . Rodziłam bez znieczulenia . Dziewczyny pamiętajcie żeby za wszelka cenę spać przed porodem . Mi było ciężko wiec nie splam wgl i wgl nie miałam siły na bóle parte .
Bez znieczulenia to ja taki chojrak nie jestem 😂
 
Do góry