reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

I nic ... 🤷‍♀️ skurcze częste (5-8 minut) ale nie regularne . Dzwoniłam do szpitala i mam czekać do tych regularnych i zapierających dech w piersiach . Do szpitala mam 5 minut drogi wiec się nie stresuje . Bol maskra. Byłam już na spacerze , wzięłam kąpiel i sprzątam i tak już czysty dom byle nie siedzieć . Moj mąż powiedział ze więcej nie „zrobi „ mi dziecka skoro to tak boli :p hehehe narazie jadę bez przeciwbólowych
Ooo matko a ja myślałam że już urodziłaś 😊 Oj bidulku ale jeszcze troszkę i napewno już będziesz miała to za sobą 😁 Ja też się dzisiaj obudziłam o 5 rano z bólem brzucha jak na miesiączkę później mi przeszło i o 12 popołudniu znowu zaczęły się bóle skurcze też nie regularne ale do wytrzymania wieczorem znowu przeszły a teraz znowu coś się zaczyna i ból krzyża do tego. Ale ja pewnie sobie poczekam nim się coś rozwinie bardziej.
 
reklama
I nic ... 🤷‍♀️ skurcze częste (5-8 minut) ale nie regularne . Dzwoniłam do szpitala i mam czekać do tych regularnych i zapierających dech w piersiach . Do szpitala mam 5 minut drogi wiec się nie stresuje . Bol maskra. Byłam już na spacerze , wzięłam kąpiel i sprzątam i tak już czysty dom byle nie siedzieć . Moj mąż powiedział ze więcej nie „zrobi „ mi dziecka skoro to tak boli :p hehehe narazie jadę bez przeciwbólowych
A to mozna brac cos przeciwbolowego na te skurcze??🤔
 
Podobno nie da się określić kiedy nastąpi poród nawet mimo skurczy przepowiadających czy odejścia czopa śluzowego :) Nie ma reguły.

okazało się, że w 39 tygodniu pomoc przy wieszaniu lampy sufitowej... kończy się naderwaniem więzadeł macicy ;) tak więc żadne tam przepowiadające tylko moja głupota :D
 
Podobno nie da się określić kiedy nastąpi poród nawet mimo skurczy przepowiadających czy odejścia czopa śluzowego :) Nie ma reguły.
Ja właśnie rozpoczynam 2 dzień życia w bólu :p wczoraj bóle takie miesiączkowe , do zniesienia ale dziś to dopiero jazda :o ból jakby ktoś mi zgniatał kręgosłup . Koleżanka mówiła ze chodziła 3 dni z takimi bólami zanim urodziła . Nie wiem czy dam radę do jutra .
 
i jeszcze w domu jesteś? ja bym pędziła na IP [emoji16]
Ja właśnie rozpoczynam 2 dzień życia w bólu [emoji14] wczoraj bóle takie miesiączkowe , do zniesienia ale dziś to dopiero jazda :o ból jakby ktoś mi zgniatał kręgosłup . Koleżanka mówiła ze chodziła 3 dni z takimi bólami zanim urodziła . Nie wiem czy dam radę do jutra .
 
reklama
Dziewczyny głupie pytanie ale czy jest jakiś sposób na zamontowanie karuzeli do łóżeczka, aby nie zniszczyć szczebelków? Mam drewniane łóżeczko i chciałabym uniknąć odciśnięcia uchwytów karuzeli.
 
Do góry